Tak trochę bruh moment bo jestem z Ukrainy a tam to dalej obowiązuje, tak samo jak w Rosji. Możliwe że wkrótce dostanę obywatelstwo, ale to nie jest pewne, więc będę musiał siedzieć w Polsce bo tu nie mogą nic zrobić lol
To było chore i się dziwię, że tak długo się to utrzymywało jeszcze po komunie. Zawsze jednak będę wdzięczny Tuskowi za zniesienie tego przykrego obowiązku.
Komentarze
OdświeżEdytowano - 19 czerwca 2020, 14:31
Było zostać rolnikiem
Odpisz
17 czerwca 2020, 01:42
Magik podobno zginął właśnie przez to. Nienawidzę wojska.
Odpisz
16 czerwca 2020, 22:33
Najgorzej jakbyś trafił do marynarki, 3 lata w pi**u
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:38
Osoby opi***alające się nie pracujące albo nie uczące się powinny mieć Obowiązkowom służbe wojskową.
Odpisz
16 czerwca 2020, 21:08
@Sernikzrodzynkami: and that's a fact
Odpisz
16 czerwca 2020, 20:06
Tak trochę bruh moment bo jestem z Ukrainy a tam to dalej obowiązuje, tak samo jak w Rosji. Możliwe że wkrótce dostanę obywatelstwo, ale to nie jest pewne, więc będę musiał siedzieć w Polsce bo tu nie mogą nic zrobić lol
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:12
To było chore i się dziwię, że tak długo się to utrzymywało jeszcze po komunie. Zawsze jednak będę wdzięczny Tuskowi za zniesienie tego przykrego obowiązku.
Odpisz
11 czerwca 2020, 22:29
Mój stary, który poszedł na studia:
You have no power here
Odpisz
16 czerwca 2020, 19:07
@TheExpertt: mój też tak wykombinował.
Odpisz
11 czerwca 2020, 21:51
Obowiązkowa służba wojskowa śmierdzi jak socjalizm
Odpisz
11 czerwca 2020, 21:35
Ojj nie obywatelq +1 do zmarnowania życia
Odpisz