memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 czerwca 2020, 03:29
Wy trzymacie pleja poziomo czy pionowo?
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2020, 03:33
Poziomo, gdyż wtedy nie może się przewrócić. W sumie mam podkładkę chłodzącą, aby mógł stać pionowo, ale na razie jej nie używam.
12 czerwca 2020, 03:36
@Polish_Soldier: No i +1, ale to mnie zastanawia, że każdy kogo znam ma pleja na leżąco, ale w reklamach zawsze jest na stojąco
Edytowano - 16 czerwca 2020, 00:34
Poziomo, bo nie stoi koło telewizora
15 czerwca 2020, 22:22
Dlaczego jest taki spam tymi memami?
15 czerwca 2020, 21:34
Przez sekundę myślałam że to ps5
15 czerwca 2020, 20:55
Ja cię pieron dałem wgureglos i z 95 nagle pyyyk 129
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2020, 03:29
Wy trzymacie pleja poziomo czy pionowo?
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2020, 03:33
Poziomo, gdyż wtedy nie może się przewrócić. W sumie mam podkładkę chłodzącą, aby mógł stać pionowo, ale na razie jej nie używam.
Odpisz
12 czerwca 2020, 03:36
@Polish_Soldier: No i +1, ale to mnie zastanawia, że każdy kogo znam ma pleja na leżąco, ale w reklamach zawsze jest na stojąco
Odpisz
Edytowano - 16 czerwca 2020, 00:34
Poziomo, bo nie stoi koło telewizora
Odpisz
15 czerwca 2020, 22:22
Dlaczego jest taki spam tymi memami?
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:34
Przez sekundę myślałam że to ps5
Odpisz
15 czerwca 2020, 20:55
Ja cię pieron dałem wgureglos i z 95 nagle pyyyk 129
Odpisz