Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Szybki jak błyskawica
Można, tylko trzeba wstawać rano
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2016, 20:42
Ja mam koszmary hipstera ale takie że mam wirusa na kompie i przychodzą mi do domu i mnie zabijają albo że kradną mi konto w grach.
Odpisz
4 sierpnia 2018, 21:53
@KapitanKokosel: jak usunąć komentarz welp
Odpisz
2 listopada 2013, 21:01
cukrzyca! :D
(nie trolluję. pierwsza klatka pacz)
Odpisz
3 listopada 2013, 08:36
@Baca_online: aaaaaaaa cukrzyca
Odpisz
3 listopada 2013, 09:52
@Baca_online: +Pora na przygode :)
Odpisz
3 listopada 2013, 12:31
@Baca_online: Co ma cukrzyca do Pory na Przygodę? ;-;
Odpisz
19 lutego 2015, 14:37
heh bo cukier ma cukrzyca heh a pora na przygode nie
Odpisz
3 listopada 2013, 18:40
Koszmar gracza COD lub Batllefield ,, błagam snajperze przestań ! "
Odpisz
3 listopada 2013, 16:47
Pierwsza klatka.....,,Pora na Cukrzycę".
Odpisz
2 listopada 2013, 20:34
moim jest że świat jest bez elektroniki i słodyczy
Odpisz
2 listopada 2013, 21:40
@czako2011: A moim że jest następna wojna światowa wszędzie destrukcja apokalypsa i rozpierducha...
Odpisz
3 listopada 2013, 08:35
@Rander: jakoś nie kręci mnie latanie z siekierą
Odpisz
2 listopada 2013, 22:52
nie ma na fb komunikatu o usunięciu ze znajomych...
...bynajmniej mam taką nadzieję...
Odpisz
2 listopada 2013, 20:15
Już tłumaczę.
Niebieska skorupka pochodzi z gier serii Mario Kart.
Zawsze gdy byłeś pierwszy to jakiś ***yn dostał tą skorupkę i rozpierdzielał gracza na pierwszej pozycji (czyt. Ciebie).
Odpisz
2 listopada 2013, 20:36
@Slavvek: i tak ta skrupa to nic w porównaniu z błyskawicą bo błyskawica powoduje przyśpieszenie dla używającego oraz spowolnienie (i pomniejszenie) dla innych dając używającemu taką przewagę że skrupa nic nie zrobi
Odpisz
2 listopada 2013, 21:05
@bylejakbylegdzie: Ale skorupa i tak była dosyć wkurzająca.
Odpisz
2 listopada 2013, 21:03
Ja mam czarno białe sny i są one strasznie dziwne ;_;
Odpisz