Szykuj stopy, Lego czyha!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Płać pan
Fergus
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2015, 08:57
Ja nadal się nimi bawie więc nic mi nie grozi
Odpisz
18 stycznia 2020, 10:27
@Adulin: me also
Odpisz
29 października 2017, 20:58
mam kapcie
Odpisz
2 października 2015, 10:37
A co mnie tam roz je*ie was moją piłką xd
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:49
wypi***alaj ;_;
Odpisz
4 listopada 2013, 16:14
ja miałem te tańsze podróby podobne do lego D:
Odpisz
4 listopada 2013, 18:58
@bylejakbylegdzie: Chińskie Leiy może?
Odpisz
29 marca 2015, 16:53
Cobi?
Odpisz
19 lutego 2015, 23:39
ja nie cujw bólu napewno nie od lego jakieś malutkie ludziki nadepniesz i już😃
Odpisz
9 lutego 2015, 17:23
mam prze**&
Odpisz
8 listopada 2013, 17:42
ja sie nimi bawie
Odpisz
5 listopada 2013, 19:51
założę kapcie :D
Odpisz
4 listopada 2013, 17:08
dla znawców LEGO: z jakiego zestawu jest ta rzymska armia?
Odpisz
4 listopada 2013, 19:38
@KatanW10: rzymska armia od cobi ;)
Odpisz
5 listopada 2013, 17:21
@Swat132: Nie, to po prostu te pojedyncze figurki które za 10 zł kupujesz.
Odpisz
5 listopada 2013, 16:35
PAMIENTAM WAS !!!
Odpisz
4 listopada 2013, 07:35
Ja nigdy nie miałem lego
Odpisz
4 listopada 2013, 08:17
to wiedz że miałeś straszne dziecinstwo :D
Odpisz
4 listopada 2013, 14:55
@adas199915: Straszne dziecinstwo to ja miałem z powodu zdjęcia serialu "Sonic X" ;_;
Odpisz
4 listopada 2013, 16:00
Ja tak samo,a nawet jeśli ktoś miał Lego,to nie przykładałby do tego większej uwagi,gdyby nie materiały z internetu.
Odpisz
4 listopada 2013, 20:01
Są plusy np. nigdy nie wbijałem sobie w stopę klocków
Odpisz
4 listopada 2013, 19:03
leg godt :D
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2013, 18:05
o cholera nie mogę w nocy spać bo mnie jakiś lego ludzik zabije jeszcze a tak poważnie to ja co jakiś czas lego wyciągam i się bawię nim
Odpisz
27 sierpnia 2014, 21:49
@loloja: ja też
Odpisz
4 listopada 2013, 10:23
Mi tam nie grozi zemsta- wciąż wracam do zbiorów made in Denmark :D
Odpisz