Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 czerwca 2020, 17:07
Odpisz
12 czerwca 2020, 20:06
@rysiu311: Ej, długo w photoshopie czasu spędziłem czasu
Odpisz
12 czerwca 2020, 21:25
nie obrażam ciebie i twoich zdolności pytanka mam
W czym robiłeś to
I na jakim urządzeniu
Ważne są intencje więc nie sugeruj się innymi tylko jak chcesz robic w fotoshopie to rób na pewno się w końcu podszkolisz i twoje zdjęcia będą lepsze
Odpisz
13 czerwca 2020, 05:23
@rysiu311: Dzięki, jesteś bardzo miły, tacy ludzie w dzisiejszych czasach to skarb.
A jeśli chodzi ci o program to robię w GIMP
Odpisz
2 lipca 2020, 19:15
Ja pie**ole ludzie nie minusujcie tak , bo nie fajnie tak
Odpisz
17 czerwca 2020, 20:49
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:58
Mam dwa koty, nie mam nawet łapki w domu.
Odpisz
17 czerwca 2020, 13:07
Ostatnio mam wylęg jakichś żuczków. Wiecie o co chodzi?
Odpisz
17 czerwca 2020, 13:32
@darcus: chodzi o to, że żuczki się wylęgają
Odpisz
17 czerwca 2020, 15:54
@xXkuba22Xx: Jakie?
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:06
@darcus: a jakiego są koloru?
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:15
@xXkuba22Xx: Brąz z czarnym paskiem.
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:19
@darcus: no to brązowe (z czarnym paskiem)
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:20
@xXkuba22Xx: Mhmm. Bardzo mi pomogłeś.
Odpisz
17 czerwca 2020, 17:26
@darcus: do usług
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2020, 12:57
Przeczytałem początek i spodziewałem się czegoś bardziej pozytywnego
Na przykład:
Gdy zaczyna się lato a z latem wakacje i czasu wolnego jest TYLEEEEE...
Dalej wy
Odpisz
17 czerwca 2020, 11:42
Ja nie zabijam, tylko łapię i wypuszczam. Życie to życie
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:41
@xXkuba22Xx: jest sobie życie (slap w muchę) BYŁO sobie życie
Odpisz
17 czerwca 2020, 10:16
Nie myślałem ,że trafi na główną...
Odpisz
17 czerwca 2020, 10:00
Gdy zaczyna się lato,
A z latem wakacje...
Odpisz
17 czerwca 2020, 09:58
Kiedy byłem mały zrobiłem zamach na muchy, bo było ich z 20 w kuchni. Trafiałem je klapką, a gdy już nie mogły latać to przecinałem je nożyczkami. Potem atakowałem je dezodorantem. Dalej się "mnożyły". Jakieś pół godziny z nimi walczyłem... Przegrałem...Byłem dziwny.
Odpisz
17 czerwca 2020, 08:25
Paint Level: EXTREME
Odpisz
17 czerwca 2020, 07:05
Ja mam elektryczną, dzięki czemu zabijanie ich sprawia mi większą przyjemność
Odpisz
12 czerwca 2020, 19:05
twoją twoim ulubionym
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:44
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:33
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:34
Te parówki według mnie powinny być w normalnym kolorze
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:36
@AlMalina: dobra poprawilem
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:42
No i piękne
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:34
Fotoszop is maj paszyn
Ale hej sądząc po redtekście to Dzidowiec nie umie a nie my
Odpisz