Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 czerwca 2020, 20:46
Odpisz
17 czerwca 2020, 19:52
Gorzej jak mama zrobi to za Ciebie
Odpisz
17 czerwca 2020, 16:04
Ty ku*wo, przyszedłem się tu śmiać.
a co dostałem T-T
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:04
Admiiiiiiiiiiiiiiiiiin co burwa mój mem ma 60 w górę więcej a ty taki ch*j odpisz czemu tak robisz
Odpisz
17 czerwca 2020, 14:29
@Sniegstopnialy6: spokojnie, ja raz miałem koło stu a i tak poszedł do archiwum
Odpisz
17 czerwca 2020, 15:50
@Dark_Games: pff ja mialem 150 i gnije w archiwum
Odpisz
17 czerwca 2020, 14:52
ja mam najwyzszą średnią w klasie
Odpisz
17 czerwca 2020, 14:16
w pierwszej klasie tak się starałam, a w drugiej mam na te oceny tak wylane XD ważne, że zdaję
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:27
Ja będe miał pasek
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:56
@GigannPlus: to podchodzi pod chwalenie się statami
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2020, 13:50
@GigannPlus: Cieszę się z Twojego szczęścia.
Odpisz
12 czerwca 2020, 14:54
No nie zesraj się czasem ja mam ku*wa sześć jedynek
Odpisz
12 czerwca 2020, 14:55
@NorseWarrior: jedna typiara u mnie miała 8
Odpisz
12 czerwca 2020, 14:59
@NorseWarrior: a u mnie same jedynki z wszystkich przedmiotów
Odpisz
12 czerwca 2020, 15:00
@zukiz: takie przypadki też się zdarzają
Odpisz
12 czerwca 2020, 15:00
@NorseWarrior: ale zmienił szkołe
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:59
@zukiz: u mnie typek miał ze wszystkiego jednyki i w ogólne nie chodził na zajęcia, zmienił szkołę jakoś w styczniu. Chyba tak albo w styczniu albo w lutym, tylko nie pamiętam czy sam odszedł ze szkoły czy go wywalili
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:50
Czy... Tam jest napisane... Końiec?
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:05
@terminator5: niestety ale tak
Odpisz
17 czerwca 2020, 12:37
@terminator5: Jedynka pewnie z języka polskiego
Odpisz
13 czerwca 2020, 01:02
Średnia 4.91
Więc ?
Odpisz
12 czerwca 2020, 17:09
Mi sie udało poprawić
Odpisz
12 czerwca 2020, 16:58
I tak czy siak grasz dalej bo czemu nie
Odpisz
12 czerwca 2020, 15:06
jak ma się jedną to można warunkowo zdać (przynajmniej u mnie tak jest) chyba że to już któryś raz
Odpisz
12 czerwca 2020, 14:54
No cóż, tak to jest jak się opi***ala cały rok, coś o tym wiem
Odpisz