Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Znak czasów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 czerwca 2020, 14:45
Co do ZSRR to gdyby tylko on nas zaatakował w '39 to byśmy się obronili
Odpisz
13 czerwca 2020, 14:50
siła armii była porównywalna tylko my mieliśmy za mało łączności przez co dowodzenie było trudniejsze i gorsze tak samo sam Wehrmacht miałby z nami ciężko gdyby nie był naćpany i miał porównywalną łączność
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:10
Btw taka Finlandia mająca wtedy jakieś 3 miliony ludności obroniła się przed ZSRR
Odpisz
18 czerwca 2020, 12:54
Finlandia a Polska to dwa zupełnie różne klimaty, strategie, polityki i warunki. Nas najechano we wrześniu a ich już zimą, do tego armia radziecka była w Polsce lepiej zarządzana, natomiast w Finlandii Stalin uniósł się dumą i zrobił takie małe chuzia na juzia
Odpisz
18 czerwca 2020, 12:56
@anton2121: Armia Czerwone w '39 to była bardziej horda ludzi niżeli prawdziwa armia
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:03
popularny mit, ale to niestety nieprawda. O ile można tak mówić o części żołnierzy z Finlandii, to do Polski posłano tych najlepiej wyposażonych i najlepiej przygotowanych. Stalin te samą taktykę przemarszu wojsk stosował również na koniec wojny. Najpierw najlepiej ubrani, czyści, ogoleni dla propagandowego efektu, potem horda, gw**cąca i zapijaczona, a na koniec NKWD pilnujące żeby nikt nie był niezadowolony, mówiąc delikatnie
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:24
@anton2121: Polska walczyła na obu frontach. Mieliśmy szanse się obronić zwłaszcza u boku Rumunii
Odpisz
11 marca 2021, 07:04
po 1- w Finlandii piździło conajmniej 20 stopni poniżej zera a sowieci mieli JESIENNE mundury i pochodzili głównie z okolic KAZACHSTANU więc po prostu zamarzali
A kurczak, gównoprawda, Wehrmacht miał był o wiele mobilniejszy oraz miał lepsze oraz liczniejsze czołgi i myśliwce I NAWET gdyby Rosja nas niezaatakowała to mieliby przewagę 2:1 więc bez pomocy z Zachodu tak czy siak- dostalibyśmy wpie....
Odpisz
11 marca 2021, 07:05
w 1919 i 1920 tak ale w 39 już nie ale w Wojnie Ojczyźnianej już po części bo brano praktycznie każdego kogo się dało
Odpisz
18 czerwca 2020, 11:17
A gdzie alkohol Dz*wki i lasery
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:00
Dzisiaj chyba też mają potężną armię.
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:02
Ale przestarzałą z USA czy Chinami nie mają szans
Odpisz
13 czerwca 2020, 15:59
@kurczak1122: ja bym Chińczyków tak nie przeceniał bo oni kopiują np samoloty od Ruskich i Amerykańców
Odpisz
13 czerwca 2020, 16:02
@TheExpertt: Ale spójrz na liczebność ludzi w Rosji A potem zobacz ile jest Chińczyków czy Hindusów
Odpisz
18 czerwca 2020, 08:21
@kurczak1122: Ale Chiny dalej mają dużo sprzętu z przed dekad. Ape jednak fakt ich liczebności jest ważny. Ale dalej nie da się walczyć na kilka frontów ptrzestarzałym sprzętem
Odpisz
18 czerwca 2020, 09:11
@Oldjedai: Nie bijcie mnie, ale wydaje mi się, że chiny przeprowadziły solidną modernizacje wyposażenia
Odpisz
18 czerwca 2020, 09:12
@Sekutar: Możliwe
Odpisz
18 czerwca 2020, 10:08
@Sekutar: mają chajs to mogą se na to pozwolić
Odpisz
18 czerwca 2020, 09:33
imperium zła
Odpisz
1 lipca 2020, 22:24
@MajnkraftAlusiek: no u
Odpisz
18 czerwca 2020, 08:33
Dzisiejsza rosja może nie jest tak silna jak zsrr czy imperium, ale napewno jest silniejsza niż ta powstała odrazu po upadku zsrr.
Odpisz