Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2020, 13:47
Kiepsko dobierasz crushe
Odpisz
19 czerwca 2020, 08:24
Doje**ny miecz na lewaków
Odpisz
18 czerwca 2020, 23:27
Wstyd się przyznać, ale jak byłam młodsza to byłam taką Kariną, która: ,,no bo łobuz kocha najbardziej"
Dlaczego? Bo moim crushem był Duncan z WTP xD
Odpisz
19 czerwca 2020, 14:22
@Hiholatek: Ciekawi mnie dlaczego mam tyle w dółgłosów, większość (z czego słyszałam) cruschowało Gwen, a ja po prostu Duncana :v a to moje ,,bycie Kariną,, było napisane w sposób prześmiewczy. Jak ktoś ma ochotę to może mi napisać dlaczego mój komentarz został odebrany w zły sposób.
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:49
Kreskówka dzieciństwa, śpiewamy (Gwencan to zło)
Mamo i tato, wszystko gra,
Odpisz
Edytowano - 18 czerwca 2020, 20:58
@BloodWarsKing: Prawda to jest. Tylko Gwemeron
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:59
@qAzert: Gwemeron? A co sądzisz o Trencie w takim razie?
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:59
@qAzert: Eee, to też, ale mi chodziło raczej o Courtcana
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:01
@BloodWarsKing: albo Gwentney
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:04
@ChickenEatsRainbows: Ja popieram Trenta. Ich rozstanie było na siłe, zupełnie zmienili mu charakter w drugim sezonie
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:04
@qAzert: Nope
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:10
@BloodWarsKing: No dokładnie. W pierwszym sezonie był całkiem normalny i mieli jakąś chemię, a później zrobili z niego wariata który ma na jej punkcie obsesję no i na tym się skończyło. Szkoda, że nie porozmawiali na poważnie i nie wrócili do siebie.
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:17
@ChickenEatsRainbows: Ten związek z Duncanem też był z dupy, i to że Cortney miała do niego jakieś wonty w 2 sezonie, Jedyne dobre pary które przetrwały Zoke i Brigeff. No i jeszcze Noah. No bo mu też się coś od życia należy. To jedyna rzecz która mi się podoba po 5 sezonie
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:24
@BloodWarsKing: yez
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:54
@BloodWarsKing: Noah to kozak
Odpisz
18 czerwca 2020, 22:45
@ChickenEatsRainbows: Jego najlepszy tekst
Owen: No tak, doskonale znam ten ból stary. Kiedy eee... długo nie ma przy mnie Izzy eee jestem bardzo...
Noah: Szczęśliwy? Bo twojej dziewczynie brak piątej klepki? W jej przypadku pierwsza, druga trzecia i czwarta też się chyba gdzieś zapodziały.
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:27
Kto używa tego słowa? XD
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:29
jakiego ?
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:44
@Gateusz: łobuz xD
Odpisz
14 czerwca 2020, 22:17
ja
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:36
Coś ci mówią słowa ,, łobuz kocha najbardziej"?
Odpisz
18 czerwca 2020, 21:22
@krzyychu: Istnieje powiedzenie "leje jak z cebra" a jednak nikt tego słowa nie używa
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:47
Jesteś najpotężniejszą postacią w uniwersum Totalnej Porażki?
Odpisz
Edytowano - 14 czerwca 2020, 16:49
@krzysiulka10: Kto jest Chefem?
Harold potężny? Kapitan alberta? HAHA
Gorący wiatr chinuka robi prrrr i smierdzi
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:50
@krzysiulka10: on jest najpotężniejszy
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:53
@qAzert: Ku*wa, Gollum. On się jakoś z tego co pamiętam nazywał.
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:53
@Polish_Soldier: Ezekiel
Odpisz
14 czerwca 2020, 22:17
@qAzert: o, poczekalniak
Odpisz
18 czerwca 2020, 20:47
@qAzert: To jest Terminator
Odpisz
14 czerwca 2020, 16:47
To w sumie ci pomógł, bo zniszczył twoją konkurencje
Odpisz