Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar darcus

19 czerwca 2020, 13:47

Kiepsko dobierasz crushe

Avatar deadwisch

19 czerwca 2020, 08:24

Doje**ny miecz na lewaków

Avatar Hiholatek

18 czerwca 2020, 23:27

Wstyd się przyznać, ale jak byłam młodsza to byłam taką Kariną, która: ,,no bo łobuz kocha najbardziej"
Dlaczego? Bo moim crushem był Duncan z WTP xD

Avatar Hiholatek

19 czerwca 2020, 14:22

@Hiholatek: Ciekawi mnie dlaczego mam tyle w dółgłosów, większość (z czego słyszałam) cruschowało Gwen, a ja po prostu Duncana :v a to moje ,,bycie Kariną,, było napisane w sposób prześmiewczy. Jak ktoś ma ochotę to może mi napisać dlaczego mój komentarz został odebrany w zły sposób.

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 20:49

Kreskówka dzieciństwa, śpiewamy (Gwencan to zło)
Mamo i tato, wszystko gra,

Avatar qAzert

Edytowano - 18 czerwca 2020, 20:58

@BloodWarsKing: Prawda to jest. Tylko Gwemeron

Avatar ChickenEatsRainbows

18 czerwca 2020, 20:59

@qAzert: Gwemeron? A co sądzisz o Trencie w takim razie?

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 20:59

@qAzert: Eee, to też, ale mi chodziło raczej o Courtcana

Avatar qAzert

18 czerwca 2020, 21:01

@BloodWarsKing: albo Gwentney

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 21:04

@ChickenEatsRainbows: Ja popieram Trenta. Ich rozstanie było na siłe, zupełnie zmienili mu charakter w drugim sezonie

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 21:04

@qAzert: Nope

Avatar ChickenEatsRainbows

18 czerwca 2020, 21:10

@BloodWarsKing: No dokładnie. W pierwszym sezonie był całkiem normalny i mieli jakąś chemię, a później zrobili z niego wariata który ma na jej punkcie obsesję no i na tym się skończyło. Szkoda, że nie porozmawiali na poważnie i nie wrócili do siebie.

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 21:17

@ChickenEatsRainbows: Ten związek z Duncanem też był z dupy, i to że Cortney miała do niego jakieś wonty w 2 sezonie, Jedyne dobre pary które przetrwały Zoke i Brigeff. No i jeszcze Noah. No bo mu też się coś od życia należy. To jedyna rzecz która mi się podoba po 5 sezonie

Avatar qAzert

18 czerwca 2020, 21:24

Avatar ChickenEatsRainbows

18 czerwca 2020, 21:54

@BloodWarsKing: Noah to kozak

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 22:45

@ChickenEatsRainbows: Jego najlepszy tekst
Owen: No tak, doskonale znam ten ból stary. Kiedy eee... długo nie ma przy mnie Izzy eee jestem bardzo...
Noah: Szczęśliwy? Bo twojej dziewczynie brak piątej klepki? W jej przypadku pierwsza, druga trzecia i czwarta też się chyba gdzieś zapodziały.

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2020, 17:27

Kto używa tego słowa? XD

Avatar Gateusz

14 czerwca 2020, 17:29

jakiego ?

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2020, 17:44

@Gateusz: łobuz xD

Avatar Antonio331

14 czerwca 2020, 22:17

ja

Avatar krzyychu

18 czerwca 2020, 20:36

Coś ci mówią słowa ,, łobuz kocha najbardziej"?

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 21:22

@krzyychu: Istnieje powiedzenie "leje jak z cebra" a jednak nikt tego słowa nie używa

Avatar krzysiulka10

14 czerwca 2020, 16:47

Jesteś najpotężniejszą postacią w uniwersum Totalnej Porażki?

Avatar starmagedon

Edytowano - 14 czerwca 2020, 16:49

@krzysiulka10: Kto jest Chefem?
Harold potężny? Kapitan alberta? HAHA
Gorący wiatr chinuka robi prrrr i smierdzi

Avatar qAzert

14 czerwca 2020, 16:50

@krzysiulka10: on jest najpotężniejszy

Avatar Polish_Soldier

14 czerwca 2020, 16:53

@qAzert: Ku*wa, Gollum. On się jakoś z tego co pamiętam nazywał.

Avatar starmagedon

14 czerwca 2020, 16:53

@Polish_Soldier: Ezekiel

Avatar Antonio331

14 czerwca 2020, 22:17

@qAzert: o, poczekalniak

Avatar BloodWarsKing

18 czerwca 2020, 20:47

@qAzert: To jest Terminator

Avatar starmagedon

14 czerwca 2020, 16:47

To w sumie ci pomógł, bo zniszczył twoją konkurencje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar qAzert
Dodane przez: qAzert

Pozdrawiam świetliki

Jakby trochę nie fair

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie idź!

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka