Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
To będzie bolało
Północne Węgry
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2020, 12:23
najlepsze jest to że można dostać taki za darmo w schronisku tylko trzeba go pielęgnować
Odpisz
20 czerwca 2020, 13:22
Moja ocena: purrfect.
Odpisz
20 czerwca 2020, 13:08
11/0
Odpisz
20 czerwca 2020, 09:30
Tak z 21/37
Odpisz
20 czerwca 2020, 08:18
Gorzej jak się kot na bok obroci
Wtedy no nie wiem czy będzie tak wesoło z telefonem
Ale kotek i tak słodziutki <3
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:52
takie miau/10
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:14
koty sa glupie a nie tak jak konie konie sa posluszne wierne i mile
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:16
@gumiadultv4: welcome back
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:17
@gumiadultv4: now go away
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:21
@gumiadultv4:
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:22
@gumiadultv4: k o n i a r a
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:27
to ty sie zesrales nie ja o_o
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:30
@gumiadultv4: o nie
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:30
@gumiadultv4: ok koniaro
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:43
@gumiadultv4: a tak btw, to konie są posłuszne? Czyli masz zamiar je wykorzystywać?
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:43
@gumiadultv4: dlaczego to robisz będę miała koszmary ;(
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:11
@gumiadultv4: Koniara strike back
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:21
@gumiadultv4: ty miałaś kiedyś kota? A wiesz co ja mogę powiedzieć? Konie to debile co srają sianem i nie myślą o niczym innym niż spieprzeniu przed zagrożeniem zrzucając ciebie z siodła.
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:40
@gumiadultv4: o czym wy gadacie?
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:41
@gumiadultv4: ban za zdj kota? bez przesady.. chcialam tylko pokazac zdj mojego kota ktorego rozjechalo.. sory ze tak drastycznie
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:41
@gumiadultv4: Nie chce dostać bana za obrażanie osoby która na niego zasłużyła dlatego nic ci nie powiem.
poprostu baj baj
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:43
jak zasluzyla?
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:55
@gumiadultv4: Normalnie
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:06
@gumiadultv4: Co z tego że to był twój pchlarz. Jest gore i za to ban się należy. Zgłoszenie już poszło.
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:07
@Witciu: zesrales sie
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:07
@Witciu: u mnie zgłoszenie przez mail razem ze zrzutem ekranu i linkiem do mema
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:09
@gumiadultv4: Nie bardziej tak jak te twoje konie
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2020, 08:13
@gumiadultv4: rozumiem, wyrażanie swojej opinii
Uzasadnij.
Ja jeździłam na koniu, prawie sb rękę zlamalam bo mnie zwalił, a ja normalnie jeździłam i trzymałam się na scislo zasad które miałam wyjaśnione wcześniej by to się nie stało, a jednak.
A kot tylko raz mnie lekko drapnął
Koń był od sąsiadów ze stajni oswojony, a mój półdziki który jest ze mną 3 lata prawie, od sąsiadki która nie traktowała to jak należy go uratolalismy.
Edit: a zadrapanie było w pierwszej fazie oswajania
Teraz co lepsze - koty czy konie?
Odpisz
20 czerwca 2020, 09:23
Psy
Odpisz
20 czerwca 2020, 09:24
@Witciu: Dobry wybór też
Mimo że jestem kociarą to pies się przyzwyczaił najszybciej :3
Odpisz
20 czerwca 2020, 10:16
@gumiadultv4: Jako iż dostaniesz bana niedługo to stawiam tabliczke: Użytkowniczka: Koniara (fanatyczka koni, szczegolnie taty)
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:53
@gumiadultv4: kot się chociaż nie boi wszystkiego co się tylko rusza psy i koty to najwspanialsze zwierzęta a konie to nieudana ewolucja. A ty ku*wo jak nie umiesz docenić innych zwierząt to wracaj do stajni zbierać gowna po swoim koniu
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:58
@gumiadultv4: po ch*j obrażasz koty koniaro jedna, widząc co piszesz jesteś tak samo głupia jak te twoje kopytne gówna na wietrze, psy i koty to najmilsze i najwierniejsze zwierzęta domowe a ty to swoje nieudane biologiczne coś możesz sobie trzymać jedynie na podwórku gdzie i tak ci spie**oli
Odpisz
20 czerwca 2020, 13:50
@kociara0344: tylko jednorożce
Odpisz
20 czerwca 2020, 14:21
@szyszynka: zależy jakie bo są różne gatunki
Odpisz
20 czerwca 2020, 14:22
@kociara0344: akceptuję wszystkie jednorożce
Odpisz
20 czerwca 2020, 14:25
@szyszynka: a lubisz kiriny bo według mnie są ładne
Odpisz
20 czerwca 2020, 14:27
@kociara0344: a no lubię jak wszystkie
Odpisz
26 czerwca 2020, 11:11
@gumiadultv4: ja pie**ole koniara XDXDDDXD
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:29
Ale fajny kitek, trochę podobny do mojego
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:24
Dałbym 4/10
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:11
tak/10
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:10
69/14
Odpisz
14 czerwca 2020, 17:07
Dobry taki trochę drogi w utrzymaniu taki
Odpisz