Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Chciał tylko pomóc
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tymi się chodzi
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2020, 16:21
OPie one są na jednym polu bo dzieciak zbił jego pionka
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:26
O ty,dopiero teraz zauważyłam
Odpisz
21 czerwca 2020, 08:40
@MatkaBoskaSowiecka: Masz odrażającego człowieka na prof
Odpisz
21 czerwca 2020, 08:41
@Bartuuu_Bert: To mój ulubiony youtuber >:(
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:02
@MatkaBoskaSowiecka: chciałbym docenić twoją pracę strzałką w górę
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:03
@MatkaBoskaSowiecka: KopułaYT?
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:04
We własnej osobie
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:04
@MatkaBoskaSowiecka: Ale fakt trzymanie obcej osoby na profilowym jest trochę dziwne no przynajmniej dla mnie
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:06
@TellingKolega: Własnej twarzy nie dam, bo jest brzydka
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:06
@MatkaBoskaSowiecka: tidzimi seksiak
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:08
@TellingKolega: Dokładnie tak
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:11
@MatkaBoskaSowiecka: Hmmm. Jak dla mnie on robi najsu robote przy tych przeglądach, ale jego zachowanie na lajwach... ugh
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:19
@Bartuuu_Bert: No, na live'ach to trochę gorzej, ale live'ów nie lubię i rzadko kiedy je oglądam
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:15
To kim są ci, którzy widzą że na jednym polu jest JEDEN PIONEK i jeden król....
Odpisz
21 czerwca 2020, 09:54
Na dodatek pola z planszy zmieniają kolory wraz z panelem
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:23
Poprawna nazwa "Bierki"
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:26
@starmagedon: nie
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:27
@nwmniemampomyslu: 🔒He He
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:27
@nwmniemampomyslu:
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:27
@nwmniemampomyslu: Tak. Bierki to nazwa wszystkich figur, a pionek lub poprawniej "Pion" to nazwa tego najmniejszego
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:28
@starmagedon: czy ja wyglądam na osobę którą to obchodzi?
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:28
@nwmniemampomyslu: To po co się czepiasz czegoś czego nie wiesz?
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:29
@nwmniemampomyslu: Skoro Ciebie to nie obchodzi, to nie musiałeś się tu wyrażać.
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:29
no i?
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:29
@nwmniemampomyslu: To po ch*j piszesz że nie jak nie wiesz o co chodzi
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:30
@nwmniemampomyslu: Nie masz sensownych argumentów, "no i"
Gościu ja bym sobie dala spokój
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:30
@polska_cebulka: nie wiem
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:31
ja próbuję dać sobie spokój ale nie mogę bo cały czas piszecie
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:32
@nwmniemampomyslu: Trzeba wiedzieć kiedy przyznać się do winy i zachować honor. A nie pisać bezsensowne odpowiedzi na logiczne argumenty typu "no i"
Odpisz
21 czerwca 2020, 09:31
@starmagedon: zawsze mówiłem ,,figury". To błąd?
Odpisz
21 czerwca 2020, 09:37
@NormalnyCzlowiek: W zasadzie to nie, Figury to po prostu niedokładne określenie bierek, tak jak na mniszka lekarskiego mówimy dmuchawiec
Odpisz
21 czerwca 2020, 09:38
@starmagedon: ok dzięki
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:27
tam nawet nie ma mata bo król może się odsunąć
Odpisz
15 czerwca 2020, 12:27
@polska_cebulka: nie może się posunąć bo pionek go posuwa
Odpisz
15 czerwca 2020, 16:40
@polska_cebulka: to nie jest mat
I to nawet nie jest nie-mat
To jest żart.
Odpisz
15 czerwca 2020, 13:48
Bo on już go zbił
Odpisz