Są nowi w branży, dajmy im czas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Totalnie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2020, 18:56
a gdzie nightcore i daycore?
Odpisz
10 lipca 2020, 11:17
Visual kei istnieje, a to akurat dobre było
Odpisz
5 lipca 2020, 20:58
A hardbass i nightcore?
Odpisz
21 czerwca 2020, 22:57
A gdzie muzyka klasyczna?
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:37
Gdzie mongolski rock?!
Odpisz
21 czerwca 2020, 16:48
@niggiddu: to jest folk rock. gatunek stworzony przez białycg
Odpisz
21 czerwca 2020, 19:13
@xXkuba22Xx: w sumie prawda, choć Azjaci przesycają go dość mocno swoimi treściami i pomysłami, by uznać to za ich odmianę
Odpisz
21 czerwca 2020, 20:04
@niggiddu: no folkrock jest generalnie dla każdej kultury i każdego narodu odrębny, bo to połączenie muzyki ludowej i rockowej. Idąc tym tokiem myślenia, każdy folkrock i folkmetal każdego narodu powinien być odrębnym gatunkiem
Odpisz
21 czerwca 2020, 22:36
@xXkuba22Xx: patrząc na to z tej strony pozostaje mi przyznać rację. Aczkolwiek czas pokaże, czy Azjaci jeszcze coś nowego, oryginalnego wymyślą w tej dziedzinie
Odpisz
21 czerwca 2020, 22:14
Rasistą nie jestem, ale biali stworzyli najlepszą muzykę.
Odpisz
21 czerwca 2020, 22:30
@Broski: ty rasisto
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:40
ANU CYKA!
HARDBASS BLYAT...
Odpisz
21 czerwca 2020, 22:24
@Rewolucjonista: ОПА БРАТАН
Odpisz
Edytowano - 21 czerwca 2020, 22:24
Gdzie hardbass niby?
kapitalistyczne ku*wy, szpiedzy z zachodu
Odpisz
17 czerwca 2020, 01:19
Vocaloid to nie gatunek
Vocaloid to wirtualny wokalista
Odpisz
17 czerwca 2020, 09:57
@Gryficowa: oj bez tego by było strasznie pusto
Odpisz
17 czerwca 2020, 11:21
Niby tak
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:10
@Gryficowa: Ale za to piosenki stworzone z ich pomocą też nazywają się tak - vocaloid
Odpisz
21 czerwca 2020, 20:00
Niby tak, lecz gatunkiem to nie jest
(Zresztą, pierwsze voitebanki były w języku angielskim, a potem dopiero pojawiły się japońskie oraz reszta np.Koreański, hiszpański, chiński i jakieś inne poszczególne)
Odpisz
21 czerwca 2020, 13:16
Jeszcze disco polo
Odpisz
21 czerwca 2020, 18:45
@mietek69i8: i Rock Polo
Odpisz
21 czerwca 2020, 18:14
> folk
> stworzony ekskluzywnie przez białych
Hmmmm
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:28
Trochę becz00nia, bo ktoś mógłby się pruć, że nie doceniamy czarnych, a oni tyle gatunków muzycznych stworzyli, a ja nawet żadnego nie słucham
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:24
Ten moment, gdy ignoruje się klasyczną muzykę europejską i azjatycką z jej setkami odmian :(
Odpisz
21 czerwca 2020, 15:09
Z Azji jedyne co znam to power metalowy japoński zespół Anthem - brzmią tak trochę DragonForce'owo.
Odpisz
21 czerwca 2020, 14:18
ahh vocaloidy
Odpisz