Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
Nie idź!
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Znak czasów
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 listopada 2019, 00:39
Odpisz
9 listopada 2020, 10:06
@Surge1200: cześć, podróżnicy w czasie się spotykają
Odpisz
10 lutego 2014, 11:40
III Rzesza jednak istnieje (jeszcze)
Odpisz
7 sierpnia 2013, 22:18
Epickie
Odpisz
5 lipca 2011, 08:48
Fajnie jakby tym sędzią był howard webb...
Odpisz
6 stycznia 2012, 13:12
co tam leci
Odpisz
24 stycznia 2012, 15:15
@lujek: Aaa jakoś idzie kiedyś była większa chęć do komentowania
Chyba trochę zdziadziałem :)
Odpisz
25 stycznia 2012, 09:34
no to fajnie
Odpisz
9 lipca 2012, 19:20
masz skype ?
Odpisz
10 lipca 2012, 14:00
@lujek: Nie mam ale mam gg
Odpisz
12 maja 2013, 10:12
masz Gta Sa Andreas lub MTA Sa Andreas???
Odpisz
5 lipca 2011, 17:10
Zaiste zabawne jest to,jak łatwo ludzie zapominają o tym,że człowiek z którego się śmieją jest jednym z największych zbrodniarzy w historii świata. Ale to szczegół.
Odpisz
5 lipca 2011, 23:57
@smoczka: bo nie przeżyli tego piekła więc się śmieją, a pierwsi by do gazu poszli... -_-'
Odpisz
6 lipca 2011, 11:42
@darkKitty: Nie lepiej idźmy wszyscy płakać w kącie,było mineło ale to nie znaczy że nie wiemy kim był hitler -.-
Odpisz
6 lipca 2011, 15:31
@tomrusz: nie chodzi mi o to żeby płakać w kącie -_-' chodzi mi o zwyczajną pamięć o ofiarach jego zbrodni i tyle.
Odpisz
27 lipca 2011, 22:05
@smoczka: stalin był większym od hitlera przecież
ale zdjęcie nieźle uchwycone
Odpisz
30 lipca 2011, 11:49
@ForceArcher2: można by dyskutować. Zresztą,napisałam jednym z największych.Nie największym.
Odpisz
22 sierpnia 2012, 20:31
@darkKitty: Pamięc o żydach? No chyba nie. (żartuje oczywiście)
Odpisz
22 września 2012, 20:07
mówiąc "pamięć o ofiarach" miałam na myśli wszystkich co zginęli i byli to nie tylko Żydzi...
Odpisz
9 lipca 2012, 19:19
kto ma skype
Odpisz
6 lipca 2011, 22:39
:)
Spokojnie ( do tych pode mna)
Ja pamietam i ciesze sie ze nie bylo mnie wtedy, a ze jestem teraz.
Odpisz
6 lipca 2011, 22:01
boże to jest tylko żart nie bierzcie tego na serio
Odpisz
5 lipca 2011, 18:45
5/5
Odpisz
5 lipca 2011, 15:43
5/5
Odpisz
5 lipca 2011, 14:42
HEIL HITLER!
Odpisz
5 lipca 2011, 13:06
No, ale przynajmniej się od lat 40 trochę opalił
Odpisz
5 lipca 2011, 14:33
@Kubizan: A ciekawe, czy zgolił wąsik ;-)
Odpisz
5 lipca 2011, 13:04
heheh 5/5 i nic dodać, nic ująć :DD
Odpisz
5 lipca 2011, 12:05
dobre 5/5
Odpisz
5 lipca 2011, 10:01
haha 4/5
Odpisz