Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Surge1200

26 listopada 2019, 00:39

Avatar GigannPlus

9 listopada 2020, 10:06

@Surge1200: cześć, podróżnicy w czasie się spotykają

Avatar sev909

10 lutego 2014, 11:40

III Rzesza jednak istnieje (jeszcze)

Avatar ninja618

7 sierpnia 2013, 22:18

Epickie

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2011, 08:48

Fajnie jakby tym sędzią był howard webb...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2012, 14:00

@lujek: Nie mam ale mam gg

Avatar lujek

12 maja 2013, 10:12

masz Gta Sa Andreas lub MTA Sa Andreas???

Avatar smoczka

5 lipca 2011, 17:10

Zaiste zabawne jest to,jak łatwo ludzie zapominają o tym,że człowiek z którego się śmieją jest jednym z największych zbrodniarzy w historii świata. Ale to szczegół.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2012, 20:31

@darkKitty: Pamięc o żydach? No chyba nie. (żartuje oczywiście)

Avatar darkKitty

22 września 2012, 20:07

mówiąc "pamięć o ofiarach" miałam na myśli wszystkich co zginęli i byli to nie tylko Żydzi...

Avatar lujek

9 lipca 2012, 19:19

kto ma skype

Avatar edyta_96_13

6 lipca 2011, 22:39

:)

Spokojnie ( do tych pode mna)

Ja pamietam i ciesze sie ze nie bylo mnie wtedy, a ze jestem teraz.

Avatar alusmen

6 lipca 2011, 22:01

boże to jest tylko żart nie bierzcie tego na serio

Avatar Rafax

5 lipca 2011, 18:45

5/5

Avatar
Konto usunięte

5 lipca 2011, 15:43

5/5

Avatar mikulek04

5 lipca 2011, 14:42

HEIL HITLER!

Avatar Kubizan

5 lipca 2011, 13:06

No, ale przynajmniej się od lat 40 trochę opalił

Avatar chupacabra001

5 lipca 2011, 14:33

@Kubizan: A ciekawe, czy zgolił wąsik ;-)

Avatar ShanTos

5 lipca 2011, 13:04

heheh 5/5 i nic dodać, nic ująć :DD

Avatar Cycylja121

5 lipca 2011, 12:05

dobre 5/5

Avatar marcinluzak1

5 lipca 2011, 10:01

haha 4/5

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

To by wystarczyło

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Znak czasów

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka