memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 listopada 2013, 21:58
Mój ludź w Simsach, waży o 2 kg za dużo. Lepiej pobiegam. 8 godzin później Dobra jest idealnie, idę sobie zrobić kanapki. Ups, utknąłem w krześle.
Odpisz
4 listopada 2013, 16:50
JA jadę na zawody w sztafetę...NIE CHCE MI SIEEEEE
4 listopada 2013, 16:07
A szkoda,bo gra przykładowo w piłkę wywołuję większe emocje niż 5/5 na obrazkach :)
4 listopada 2013, 16:55
czy ocenianie 5/5 na obrazkach to jest granie ?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 listopada 2013, 21:58
Mój ludź w Simsach, waży o 2 kg za dużo. Lepiej pobiegam.
8 godzin później
Dobra jest idealnie, idę sobie zrobić kanapki. Ups, utknąłem w krześle.
Odpisz
4 listopada 2013, 16:50
JA jadę na zawody w sztafetę...NIE CHCE MI SIEEEEE
Odpisz
4 listopada 2013, 16:07
A szkoda,bo gra przykładowo w piłkę wywołuję większe emocje niż 5/5 na obrazkach :)
Odpisz
4 listopada 2013, 16:55
czy ocenianie 5/5 na obrazkach to jest granie ?
Odpisz