Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ideym

18 czerwca 2020, 23:43

Dla osób z losowych koniec mema

Avatar Peroczek

16 marca 2023, 21:32

@ideym: dziękować

Avatar kradnezyrandole

18 czerwca 2020, 19:05

moral z tej lektury jest taki

nigdy nie chowaj sie w basenie pod paprotką

Avatar Fenekin582

18 czerwca 2020, 17:57

Podsumować można to tak

NAPI**DALAĆ W NICH PIACHEM Z MIODEM
BIERZCIE JEŃCÓW HAHAHA
O NIE JEDEN Z NASZYCH UMIERA
O NIE ON UMARŁ
Mniej więcej tak było na końcu

Avatar Mikolajpoprostu

18 czerwca 2020, 16:24

Ja czekałem tylko żeby Nemeczek umarł i sobie głupi ryj rozwalił (serio, kto normalny umiera dla miejsca do zabawy o którym za 2 lata nikt nie będzie pamiętać?!)

Avatar Peroczek

16 marca 2023, 21:33

@Mikolajpoprostu: teraz będzie

Avatar KittyCiastko

18 czerwca 2020, 13:36

Czy możemy poświęcić chwilę aby przypomnieć sobie niż jeden z chłopców nazwał drugiego tatusiem

Avatar Godylos5

18 czerwca 2020, 13:49

@KittyCiastko: Który

Avatar KittyCiastko

18 czerwca 2020, 14:19

@Godylos5: Nemeczek, kiedy już prawie umierał, nazwał tak Bokę

Avatar RoseQuartz

18 czerwca 2020, 14:23

@KittyCiastko: chyba przeczytam to ponownie

Avatar Godylos5

18 czerwca 2020, 16:24

@KittyCiastko: No chyba coś było

Avatar Nuzjn

18 czerwca 2020, 14:23

Płakałem na końcu

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 15:36

@Nuzjn: JA płakałęm na Jonko muzykancie, jak ją tam włożyli do pieca, by wyzdrowiała

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 13:14

Mimo, że jest to dobrze napisana książka, to osobiście mi się nie podoba, Oczywiście znicz dla Nemeczka [*] ale to było z jego braku odpowiedzialności. Wiadomo to było dziecko no ale żeby zapłacić życiem za kawałek placu?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Dcktun

18 czerwca 2020, 15:34

@Memixgroszkowaty: Wybudowano tam dom

Avatar Memixgroszkowaty

18 czerwca 2020, 15:34

@Dcktun: ok rozumiem

Avatar KarczX

18 czerwca 2020, 15:10

Lubiłem „Chłopców z Placu Broni”, pamiętam, jak jeszcze robiłem z kumplami makietę tego placu mmm.

Avatar Wesoly_Jez

18 czerwca 2020, 15:04

Dla losowych

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 13:55

Dlaczego pod tym memem jest mem "Kiedy kończysz"?

Avatar Memixgroszkowaty

18 czerwca 2020, 14:07

bo to dwa memy które są związane ze sobą

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 14:10

@Memixgroszkowaty: No okej xD

Avatar Godylos5

18 czerwca 2020, 13:49

Początek dla mnie był mega nudny, ale już po dwudziestu, trzydziestu stronach się wciągnąłem...

Avatar Szymon2410

18 czerwca 2020, 13:45

najlepsza lektura

Avatar Memowainkwizycja

18 czerwca 2020, 13:23

Nie znosiłem tej książki
Tematyka wojenna nigdy nie była moim konikiem

Avatar
Konto usunięte

18 czerwca 2020, 12:59

mem zrobiony na siłę

Avatar WampirZZielonki

18 czerwca 2020, 12:37

Nie lubiłem tej książki, zakończenie było dla mnie absurdalne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Dobrze czasem się oderwać

Co za przypadek

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka