Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Dobrze czasem się oderwać
Co za przypadek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 czerwca 2020, 23:43
Dla osób z losowych koniec mema
Odpisz
16 marca 2023, 21:32
@ideym: dziękować
Odpisz
18 czerwca 2020, 19:05
moral z tej lektury jest taki
nigdy nie chowaj sie w basenie pod paprotką
Odpisz
18 czerwca 2020, 17:57
Podsumować można to tak
NAPI**DALAĆ W NICH PIACHEM Z MIODEM
BIERZCIE JEŃCÓW HAHAHA
O NIE JEDEN Z NASZYCH UMIERA
O NIE ON UMARŁ
Mniej więcej tak było na końcu
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:24
Ja czekałem tylko żeby Nemeczek umarł i sobie głupi ryj rozwalił (serio, kto normalny umiera dla miejsca do zabawy o którym za 2 lata nikt nie będzie pamiętać?!)
Odpisz
16 marca 2023, 21:33
@Mikolajpoprostu: teraz będzie
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:36
Czy możemy poświęcić chwilę aby przypomnieć sobie niż jeden z chłopców nazwał drugiego tatusiem
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:49
@KittyCiastko: Który
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:19
@Godylos5: Nemeczek, kiedy już prawie umierał, nazwał tak Bokę
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:23
@KittyCiastko: chyba przeczytam to ponownie
Odpisz
18 czerwca 2020, 16:24
@KittyCiastko: No chyba coś było
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:23
Płakałem na końcu
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:36
@Nuzjn: JA płakałęm na Jonko muzykancie, jak ją tam włożyli do pieca, by wyzdrowiała
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:14
Mimo, że jest to dobrze napisana książka, to osobiście mi się nie podoba, Oczywiście znicz dla Nemeczka [*] ale to było z jego braku odpowiedzialności. Wiadomo to było dziecko no ale żeby zapłacić życiem za kawałek placu?
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:39
Który i tak później został przeznaczony na chyba budowę bloku
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:09
@Dcktun: bloku nie bo to było w czasach bez blokowisk a z resztą to nawet nie było w kraju gdzie są blokowiska. Oni tam mieli chyba zbudować jakiś hotel albo biuro czy coś w tym stylu
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:31
@Memixgroszkowaty: Aż sprawdzę
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:34
@Memixgroszkowaty: Wybudowano tam dom
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:34
@Dcktun: ok rozumiem
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:10
Lubiłem „Chłopców z Placu Broni”, pamiętam, jak jeszcze robiłem z kumplami makietę tego placu mmm.
Odpisz
18 czerwca 2020, 15:04
Dla losowych
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:55
Dlaczego pod tym memem jest mem "Kiedy kończysz"?
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:07
bo to dwa memy które są związane ze sobą
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:10
@Memixgroszkowaty: No okej xD
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:49
Początek dla mnie był mega nudny, ale już po dwudziestu, trzydziestu stronach się wciągnąłem...
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:45
najlepsza lektura
Odpisz
18 czerwca 2020, 13:23
Nie znosiłem tej książki
Tematyka wojenna nigdy nie była moim konikiem
Odpisz
18 czerwca 2020, 12:59
mem zrobiony na siłę
Odpisz
18 czerwca 2020, 12:37
Nie lubiłem tej książki, zakończenie było dla mnie absurdalne.
Odpisz