Ostatni odcinek "M Jak Miłość"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2014, 08:37
po chole#re to komu wiedzieć
Odpisz
29 listopada 2013, 08:12
Mam nadzieje że ostatni odcinek nigdy nie nastąpi. Uzależniłam się od tego serialu ._.
Odpisz
5 czerwca 2020, 21:13
@chihuahua111: :D
Odpisz
4 listopada 2013, 16:29
No wiadomo, przecież oni są aktorami.
Odpisz
6 listopada 2013, 17:11
Ale po cywilu są braćmi :v
Odpisz
6 listopada 2013, 17:21
@Hank1212: Bliźniakami
Odpisz
6 listopada 2013, 17:32
No wiem, mam autograf Marcina :3
Odpisz
6 listopada 2013, 17:34
Nie ***a, a nie wyglądają...
Odpisz
6 listopada 2013, 20:13
@Hank1212: Skąd wiesz że to Marcin a nie Rafał? Może Cię w konia zrobili i specjalnie ten za tamtego złożył autograf? XD
Odpisz
6 listopada 2013, 20:16
@iger3: No tak, są prawie tacy sami xDD
Odpisz
6 listopada 2013, 21:22
@Hank1212: Widzę spostrzegawczy jesteś
Odpisz
7 listopada 2013, 07:35
Ma się ten wzrok ;-;
Odpisz
6 listopada 2013, 17:28
Kto ogląda te polskie gówna.Już Grabowski w "Kiepskich" gra lepiej niż ci wszyscy z tych po*ebanych serialów razem wzięci.
Odpisz
6 listopada 2013, 18:43
A co, przeszkadza ci? Obecnie na multipleksach dostępne są 24 kanały, więc w czym problem?
Odpisz
6 listopada 2013, 18:50
@czapl1997: Brak profesjonalnych umiejętności aktorskich większości aktorów.Wyglądają,jakby dopiero co z łóżka wstali i zaczynali nagrywać z tymi rozmazanymi od makijażu twarzami.Poza tym ile tego gówna do telewizji dają,gdybym miał je wymieniać wszystkie,wyszło by mi chyba z 20 seriali i każdy o banalnych i podobnych do siebie wątkach,ściągniętych od obcokrajowców.
Odpisz
6 listopada 2013, 19:24
moim subiektywnym zdaniem mylisz opere mydlaną (gdzie są zatrudniani zawodowi aktorzy z doświadczeniem) z serialami paradokumentalnymi takimi ja dlaczego ja itp. w których aktorzy-amatorzy zbierani są z ulicy
Odpisz
6 listopada 2013, 19:28
Nie,oni,czyli ci,którzy grają z "Dlaczego Ja" albo "Trudne sprawy",to już kompletna żenada.Ludzie w tym grają jak dzieci na przedstawieniach w podstawówce.A to,co powiedziałem o tych typu "M jak miłość" masz powyżej.
Odpisz