Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
A, okej
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2013, 10:07
Sub-Zero moja prawie ulubiona postać z MK.
Odpisz
7 listopada 2013, 13:02
@Krystian011: prawie? a która jest najbardziej ulubiona?
Odpisz
7 listopada 2013, 16:38
@mmatik: Zagaduję że pewnie Scorpion
Odpisz
14 listopada 2013, 16:41
@mmatik: Kratos albo Quan Chi
Odpisz
14 listopada 2013, 16:55
@Krystian011: kratos jest w porządku... Quan Chi lepszy jeśli opanujesz wszystkie combo :P ale najlepsza trójka to Noob Ermac i Smoke :P
Odpisz
7 listopada 2013, 13:03
osobiście wole Bi-Hana ale po transformacji w Nooba :P Ermac też wymiata
Odpisz
7 listopada 2013, 14:35
@mmatik: A i tak kratos najlepszy. (w 9-tce jakoś da się go wgrać)
Odpisz
7 listopada 2013, 14:51
jest tylko dostępny na PS 3 jako postać grywalna... na inne konsole chyba nie... ale jak się ma konto na PS store to można dokupić jeszcze freddyego kruegera i 3 inne postaci :P
Odpisz
7 listopada 2013, 15:04
@mmatik: :D
Odpisz
7 listopada 2013, 10:10
Dobre
Odpisz