Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
A, okej
Można, tylko trzeba wstawać rano
Płać pan
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 listopada 2013, 23:25
Na 6 też sie da
Odpisz
6 listopada 2013, 23:00
jak ktoś ma smarta to maksymalnie na 4
Odpisz
10 listopada 2013, 14:54
@bylejakbylegdzie: gorzej jak jesteś kierowcą limuzyny... albo autokaru... parkowanie na 12 :P
Odpisz
10 listopada 2013, 16:16
@mmatik: autkarem to chyba więcej niż 12
Odpisz
10 listopada 2013, 17:39
@mmatik: Autokar? Próbowałeś po przekątnej?
Odpisz
8 kwietnia 2014, 18:43
@mmatik: Najgorzej jak czołgu.
Odpisz
8 kwietnia 2014, 21:04
@as13zx: czołgi są mniejsze niż autokar... przynajmniej tak mi się wydaje... albo tak... zaparkować lotniskowcem na takim parkingu :D
Odpisz
8 kwietnia 2014, 21:05
@mmatik: Życzę powodzenia w lądowaniu :D
Odpisz
9 kwietnia 2014, 07:05
@as13zx: bardziej w przypłynięciu :D lotniskowiec to statek morski :D coś by się wymyśliło
Odpisz
9 kwietnia 2014, 14:45
@mmatik: źle przeczytałem
Odpisz
8 maja 2016, 02:01
@mmatik: i tak da się zadokować :D
Odpisz
Edytowano - 11 listopada 2013, 15:26
Jakby po środku stanął to by było 6
Odpisz
10 listopada 2013, 20:40
jak ktoś ma trucka to na 6
Odpisz