Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Finlandia24

12 marca 2022, 09:20

Tymczasem w 2022: Czemu na to nie wpadłem wcześniej!

Avatar Wesoly_Jez

11 maja 2020, 18:22

Ale pięknie pisze :0

Avatar
Konto usunięte

16 września 2015, 19:43

Rosjanie nie są tacy źli! Po prostu przez tego Putina są trochę... a nawet bardzo biedni :/ Szkoda mi ich

Avatar PNSILL

7 października 2015, 07:10

Prawda :/

Avatar PolandWolf

3 stycznia 2014, 15:13

Niech im łagier dobrym będzie.

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2013, 19:22

No taka prawda. Ale niestety jest najpotężniejszym człowiekiem na świecie i cały świat się go boi. :(

Avatar elementiro

5 listopada 2013, 17:33

A gdzie cyrylica? :(

Avatar AyuS_666

5 listopada 2013, 17:06

Nie dawajcie łapek w górę, bo przyjdzie Putin w nocy. :C

Avatar Mnich1

5 listopada 2013, 15:51

A więc za jutro wpadnie do niego stary oddział KGB.

Avatar Karso21Respawn

5 listopada 2013, 14:34

hehehe 5/5 to znaczy.. lapka w górę.. :(

Avatar chihuahua111

5 listopada 2013, 13:39

Ja pier*dziele...co za głupi ludzie...

Avatar oli336

5 listopada 2013, 14:15

@chihuahua111: o co w tym obrazku chodzi
?

Avatar kasia101112

5 listopada 2013, 14:38

@oli336: nie znasz angielskiego?

Avatar konstanty

5 listopada 2013, 15:26

@oli336: Chcę wsadzić Vladimira Putina do więzienia, bo myślę, że jest najgorszym prezydentem na świecie. Ukradł do tej pory tyle jedzenia, że mogliby nakarmić mały głodujący kraj i myślę, że z jego odejściem kraj będzie żył o wiele lepiej.
(Napisane z poprawionymi błędami)
Ocena nauczyciela: Dobry pomysł! 4

Avatar jakubnowak98

Edytowano - 5 listopada 2013, 15:39

@konstanty: Ukradł pieniądze, nie jedzenie. :/

Avatar konstanty

5 listopada 2013, 15:42

@jakubnowak98: Ukradł złodzieja :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Phi!

No to posłuchane

To będzie bolało

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Co za przypadek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka