Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Deal życia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lutego 2025, 15:57
5
._.
Odpisz
12 lipca 2014, 18:49
a ja myślałam nieprzyzwoicie <3
Odpisz
18 maja 2016, 21:28
@kotul: K.
Odpisz
6 czerwca 2016, 21:02
@Archeologwinternetach: ty jesteś wszędzie .-.
Odpisz
6 czerwca 2016, 21:58
@kotul: Jestem wszystkim.
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:05
@Archeologwinternetach: Jesteś łopatą. Ale teraz wyrzekłeś się tego .-.
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:24
@kotul: Mam na avatarze łopatę.
Odpisz
11 czerwca 2016, 15:45
@Archeologwinternetach: Nie masz .=.
Odpisz
11 czerwca 2016, 23:02
@kotul: Przypatrz się. Chyba, że masz słabego neta, a ten avatar jest w full hydy cztery ky i może Ci się coś zepsuć.
Odpisz
18 czerwca 2016, 21:14
@Archeologwinternetach: Tak szczerze to z początku (jak zaczynałeś do mnie pisać) się nabrałam na to ;-;
Odpisz
19 czerwca 2016, 06:55
@kotul: Pewnie masz słabego neta.
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:26
@Archeologwinternetach: Nie >:c
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:54
@kotul: Albo masz jakiegoś trojana, czy inną bakterię.
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:57
@Archeologwinternetach: Cicho, tym razem nie wyszedł ci trol i tyle ;_;
Odpisz
21 czerwca 2016, 14:58
@kotul: Usuń bakterie. Weź Rutinoskorbium czy inną miksturę.
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:06
@Archeologwinternetach: *bierze rutinoskorbinen* o, widzę twój awatar! miałeś rację ;o
Odpisz
4 sierpnia 2016, 10:07
@kotul: Po wykrzykniku wielka litera.
Odpisz
30 października 2016, 14:35
@Archeologwinternetach: Wybacz. Już więcej tego nie zrobię!!! *mała litera*
Odpisz
2 listopada 2016, 08:32
@kotul: ! a ! a ! a ! a
Tyle bólu.
Odpisz
2 maja 2023, 15:25
@Archeologwinternetach: Mogę zostać archeologiem?
Odpisz
10 listopada 2013, 11:39
Na ostatnim nie ma napisu "doodler"! :P
Odpisz
16 kwietnia 2014, 14:24
@amekninja555: no
Odpisz
12 grudnia 2014, 14:59
@violleta838: I "do it yourself" :DD
Odpisz
11 listopada 2013, 04:29
ja sobie wyobraziłam piniatę xD
Odpisz
10 listopada 2013, 15:45
dobre
Odpisz
10 listopada 2013, 13:10
Dobrze narysowane 5/5
Odpisz