A Wy gdzie zawsze staliście na zdjęciach?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Były nóżki, nie ma nóżek
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 listopada 2020, 08:39
ja zawsze byłam na końcu
Odpisz
16 marca 2022, 08:25
@Jogurt_12: Bo byłaś wysoka, tak jak ja.
Odpisz
21 czerwca 2020, 12:48
Zawsze byl jeden taki dzieciak który leży przed całą klasą
Odpisz
25 czerwca 2020, 08:51
@StealYoGirl: u mnie też
Odpisz
25 czerwca 2020, 14:09
@StealYoGirl: No
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:00
@StealYoGirl: i pokazuje język
Odpisz
26 czerwca 2020, 20:26
@StealYoGirl: je**ny atencjusz
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:58
@StealYoGirl: lub rostrzepuje włosy
Odpisz
25 czerwca 2020, 08:37
u nas pani stoi zazwyczaj z boku na górze a ja na środku
Odpisz
25 czerwca 2020, 01:22
Dosłownie zawsze tam, gdzie cheems
Odpisz
24 czerwca 2020, 22:36
Zazwyczaj obok nauczyciela po środku albo z tyłu xd
Odpisz
24 czerwca 2020, 15:43
Ja po środku
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:14
chyba z przodu *-*
Odpisz
23 czerwca 2020, 19:53
Z tyłu po prawej
Odpisz
23 czerwca 2020, 17:36
Czemu nawet na zdjęciu, nauczycielka je zła?
Odpisz
23 czerwca 2020, 00:56
zawsze w ostatnim rzędzie
Odpisz
22 czerwca 2020, 22:15
Tylnu rząd, drugi od prawej
Odpisz
22 czerwca 2020, 20:03
Ja zawsze stałem z przodu bo byłem na podium w najniżści , Cheems to ja
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:44
pierwszy rząd, pierwszy od prawej
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:27
Ja jestem jak z tyłu, ale jeszcze o głowę wyższy
Odpisz
21 czerwca 2020, 15:58
Zawsze stałem z tyłu. Raz ustawił mnie na środku i zabolało mnie to, bo za mną stał niższy
Odpisz