Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar VIGEE

2 grudnia 2020, 10:58

to colorado (na dolnym obrazku)

Avatar polak922

19 czerwca 2020, 14:45

Według opa cały meksyk jest jednym gigamiastem najwidoczniej

Avatar Kangurur28

20 czerwca 2020, 09:00

@polak922: idąc tym tokiem myślenia, według amerykańskich filmów cały Meksyk jest jedną wielką pustynią

Avatar SongMan

23 czerwca 2020, 20:30

@Kangurur28: a USA jednym wielkim miastem, poza tym jedynie drogi

Avatar Weffer

24 czerwca 2020, 06:02

@polak922: czego jets wiecei? Pustyni czy miasta

Avatar polak922

24 czerwca 2020, 12:40

@Weffer: biorąc pod uwagę że jedna trzecia meksyka to pustynia, to pustyni jest więcej.

Avatar xXkuba22Xx

23 czerwca 2020, 20:18

a na zdjęciu kolorado, które jest w stanach

Avatar Figarus

23 czerwca 2020, 20:15

I ten meksykański ziomek, który nazywa się Carlos Gonzalez/Rodriquez.

Avatar Nuzjn

23 czerwca 2020, 19:39

Mała częšć Meksyku wygląda tak jak na górze chyba że chodzi o nowy Meksyk

Avatar SongMan

19 czerwca 2020, 15:25

Meksyk to trochę taka mała Brazylia

Avatar Kangurur28

Edytowano - 19 czerwca 2020, 18:11

@SongMan: Polska to trochę taki mały europejski Meksyk

Avatar Legolas9988

23 czerwca 2020, 19:34

@Kangurur28: Tylko u nas nie ma wojny narkotykowej.

Avatar anteknico

19 czerwca 2020, 17:10

U mnie na osiedlu rok temu w środek lata dokładnie taki krzak se na ulicy leciał środkiem

Avatar Sniegstopnialy6

19 czerwca 2020, 14:59

W Meksyku są meksykańskie baby i kościotrupa tamales oraz ogólnie podróba brazyli

Avatar didujakaskemm

19 czerwca 2020, 14:28

To nie Meksyk, bo nie ma żółtego filtra

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Za co ta premia

Jakby trochę nie fair

Powodzenia

Nigdy na to nie wpadną

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka