memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 grudnia 2020, 10:58
to colorado (na dolnym obrazku)
Odpisz
19 czerwca 2020, 14:45
Według opa cały meksyk jest jednym gigamiastem najwidoczniej
20 czerwca 2020, 09:00
@polak922: idąc tym tokiem myślenia, według amerykańskich filmów cały Meksyk jest jedną wielką pustynią
23 czerwca 2020, 20:30
@Kangurur28: a USA jednym wielkim miastem, poza tym jedynie drogi
24 czerwca 2020, 06:02
@polak922: czego jets wiecei? Pustyni czy miasta
24 czerwca 2020, 12:40
@Weffer: biorąc pod uwagę że jedna trzecia meksyka to pustynia, to pustyni jest więcej.
23 czerwca 2020, 20:18
a na zdjęciu kolorado, które jest w stanach
23 czerwca 2020, 20:15
I ten meksykański ziomek, który nazywa się Carlos Gonzalez/Rodriquez.
23 czerwca 2020, 19:39
Mała częšć Meksyku wygląda tak jak na górze chyba że chodzi o nowy Meksyk
19 czerwca 2020, 15:25
Meksyk to trochę taka mała Brazylia
Edytowano - 19 czerwca 2020, 18:11
@SongMan: Polska to trochę taki mały europejski Meksyk
23 czerwca 2020, 19:34
@Kangurur28: Tylko u nas nie ma wojny narkotykowej.
19 czerwca 2020, 17:10
U mnie na osiedlu rok temu w środek lata dokładnie taki krzak se na ulicy leciał środkiem
19 czerwca 2020, 14:59
W Meksyku są meksykańskie baby i kościotrupa tamales oraz ogólnie podróba brazyli
19 czerwca 2020, 14:28
To nie Meksyk, bo nie ma żółtego filtra
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2020, 10:58
to colorado (na dolnym obrazku)
Odpisz
19 czerwca 2020, 14:45
Według opa cały meksyk jest jednym gigamiastem najwidoczniej
Odpisz
20 czerwca 2020, 09:00
@polak922: idąc tym tokiem myślenia, według amerykańskich filmów cały Meksyk jest jedną wielką pustynią
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:30
@Kangurur28: a USA jednym wielkim miastem, poza tym jedynie drogi
Odpisz
24 czerwca 2020, 06:02
@polak922: czego jets wiecei? Pustyni czy miasta
Odpisz
24 czerwca 2020, 12:40
@Weffer: biorąc pod uwagę że jedna trzecia meksyka to pustynia, to pustyni jest więcej.
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:18
a na zdjęciu kolorado, które jest w stanach
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:15
I ten meksykański ziomek, który nazywa się Carlos Gonzalez/Rodriquez.
Odpisz
23 czerwca 2020, 19:39
Mała częšć Meksyku wygląda tak jak na górze chyba że chodzi o nowy Meksyk
Odpisz
19 czerwca 2020, 15:25
Meksyk to trochę taka mała Brazylia
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2020, 18:11
@SongMan: Polska to trochę taki mały europejski Meksyk
Odpisz
23 czerwca 2020, 19:34
@Kangurur28: Tylko u nas nie ma wojny narkotykowej.
Odpisz
19 czerwca 2020, 17:10
U mnie na osiedlu rok temu w środek lata dokładnie taki krzak se na ulicy leciał środkiem
Odpisz
19 czerwca 2020, 14:59
W Meksyku są meksykańskie baby i kościotrupa tamales oraz ogólnie podróba brazyli
Odpisz
19 czerwca 2020, 14:28
To nie Meksyk, bo nie ma żółtego filtra
Odpisz