Pamiętam że jak któryś z kolei przechodziłem fire Red i chciałem mieć idealnie zbalansowany team więc moim najlepszym pokemonem był nidoking a blastoise poszedł w zapomnienie
Ja przeszedłem emeralny z pochyeną która miała lv 99 gdzieś w połowie gry lol. To był jedyny pokemon którym grałem a w party oprócz jego miałem tylko pokemony na TMy :3
@BloodWarsKing: Blaziken ma lepsze statystyki ofensywne a charizard defensywne. Jednak jeśli charizard i blaziken by walczyły większość walk wygrałby charizard dzięki przewadze typów, blaziken jest ognisto walczący zaś charizard ognisto latający, typ latający jest super efektywny na typ walczący.
Reasumując:
Charizard > Blaziken (oczywiście tylko w pojedynku, użyteczność danego pokemona jest zależna od sytuacji)
@kuba1996: Ja patrzę raczej na ogólną użyteczność. Przy grze w Fire Red/Leaf Green (Charizard) i Ruby/Sapphire/Emerald (Blaziken)
W FR/LG są silne pokemony ogniste, Arcanine/Ninetales ewentualnie Ponyta, oraz Dragonite, każdy z tych poków może zastąpić Charizarda, Blastoise jest pod tym względem podobny do Charizarda, może zastąpić go Garyados, lecz w moim odczuciu Blastoise jest lepszym wyborem (choć może to tylko sentyment z anime, tak czy tak, to mój ulubiony starter w tym genie), Natomiast Bulbasaur, mimo że go nie lubię, jest najlepszym roślinnym pokemonem w 1 genie (ale ja zawsze miałem sentyment do Bellsprouta).
Natomiast w R/S/E jedynym dobrym ognistym pokemonem (oprócz legendy) jest Numel. Pozatym, w moim odczuciu kombinacja Fire/Fighting zawsze była bardzo efektywna. Co do reszty starterów, Mudkipa nigdy nie lubiłem, pozatym idzie on raczej w Atak, niż w S.Atak, a w 3 genie nie ma porządnego wodnego ataku fizycznego. Treeco jest świetny, lecz można go zastąpić Shiftrym, Ludikolo lub Cacturnem.
Biorąc pod uwagę użyteczność w grach, i przydatność w drużynie (przynajmniej u mnie, Charizard zawsze odpadał przez to że nie jest smokiem, zastępowałem do Flygonem lub Dragonitem) uważam że Blaziken > Charizard
@andi12345: Kontrranking
I gen
Squirtle
Charmander
Bulbasaur
II gen
Cyndaquil
Totodile
Chikorita
III gen
Torchik
Treeko
Mudkip
IV gen
Turtwig
Piplup
(Ta małpa, nie pamiętem jak się nazywa)
V gen
Oshawott
Tepig
Snivy
VI gen
Froakie
Chespin
Fenekin
VII gen
Rowlet
Litten (z Everstonem)
Ta foczka
A dalej nie powiem, bo 8 gen to dno więc jeden pies z nożem czy tam tarczą którego startera weźmiesz
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2020, 15:10
Panie jak wyglada abra!
Odpisz
24 czerwca 2020, 10:27
Pamiętam że jak któryś z kolei przechodziłem fire Red i chciałem mieć idealnie zbalansowany team więc moim najlepszym pokemonem był nidoking a blastoise poszedł w zapomnienie
Odpisz
24 czerwca 2020, 07:22
Ja złapałem kiedyś lampenta i miałem na nim prawie 100 level a następnie po 10/15
Odpisz
24 czerwca 2020, 06:22
Ja przeszedłem emeralny z pochyeną która miała lv 99 gdzieś w połowie gry lol. To był jedyny pokemon którym grałem a w party oprócz jego miałem tylko pokemony na TMy :3
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:24
Jeśli w grze jest wybór postaci albo klas to zawsze będzie ,,ten najlepszy koleś"
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:52
@Legolas9988: czyli charmander
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:28
*flashbacki z Emerald*
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:59
Ten kurczak? Dziwny.
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:41
Charizard> blaziken
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:30
@Darque: Blaziken jest zbyt POTĘŻNY
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:52
@pjoterix: w pokemon go (mój charek ma ok 12/8,9 iv a zabił cały skład: blaziken, venosaur, gayardos
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:58
@Shadow_123321: to tylko mem typie
A skoro masz pokemon go to łap mój kod 2230 1649 1118
Odpisz
24 czerwca 2020, 15:41
@Darque: Blaziken > Charizard
Odpisz
24 czerwca 2020, 19:48
@BloodWarsKing: Blaziken ma lepsze statystyki ofensywne a charizard defensywne. Jednak jeśli charizard i blaziken by walczyły większość walk wygrałby charizard dzięki przewadze typów, blaziken jest ognisto walczący zaś charizard ognisto latający, typ latający jest super efektywny na typ walczący.
Reasumując:
Charizard > Blaziken (oczywiście tylko w pojedynku, użyteczność danego pokemona jest zależna od sytuacji)
Odpisz
24 czerwca 2020, 23:56
@kuba1996: Ja patrzę raczej na ogólną użyteczność. Przy grze w Fire Red/Leaf Green (Charizard) i Ruby/Sapphire/Emerald (Blaziken)
W FR/LG są silne pokemony ogniste, Arcanine/Ninetales ewentualnie Ponyta, oraz Dragonite, każdy z tych poków może zastąpić Charizarda, Blastoise jest pod tym względem podobny do Charizarda, może zastąpić go Garyados, lecz w moim odczuciu Blastoise jest lepszym wyborem (choć może to tylko sentyment z anime, tak czy tak, to mój ulubiony starter w tym genie), Natomiast Bulbasaur, mimo że go nie lubię, jest najlepszym roślinnym pokemonem w 1 genie (ale ja zawsze miałem sentyment do Bellsprouta).
Natomiast w R/S/E jedynym dobrym ognistym pokemonem (oprócz legendy) jest Numel. Pozatym, w moim odczuciu kombinacja Fire/Fighting zawsze była bardzo efektywna. Co do reszty starterów, Mudkipa nigdy nie lubiłem, pozatym idzie on raczej w Atak, niż w S.Atak, a w 3 genie nie ma porządnego wodnego ataku fizycznego. Treeco jest świetny, lecz można go zastąpić Shiftrym, Ludikolo lub Cacturnem.
Biorąc pod uwagę użyteczność w grach, i przydatność w drużynie (przynajmniej u mnie, Charizard zawsze odpadał przez to że nie jest smokiem, zastępowałem do Flygonem lub Dragonitem) uważam że Blaziken > Charizard
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:23
To prawie dosłownie mój team w disgaea
Jedna z postaci FABULARNYCH ma 2x mniejszy level niż powinna
Odpisz
20 czerwca 2020, 08:49
"Powinna", ale że fabularnie powinna czy jak?
Odpisz
20 czerwca 2020, 09:28
W senise 2X mniej niż potwory
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:13
Fakt, z wiekiem człowiek mądrzeje i używa tylko jednego
Odpisz
20 czerwca 2020, 08:51
@Denominativus: I tak wynaleziono solo run
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:00
Exp share I do przodu
Odpisz
20 czerwca 2020, 08:48
@Sergiusz1234: Problem jest, gdy grasz w trzecią genę i nie wiesz, że po Esp share trzeba się cofnąć
Odpisz
19 czerwca 2020, 19:56
o to ta generacja z najbrzydszymi starterami
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:09
@andi12345: Ale ty kocopoły gadasz
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:23
@andi12345:
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:24
@andi12345: czemu mówisz o unovie przy memie z hoenn
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:26
Dziwnie piszesz słowo "Sinnoh"
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:28
torterra jest okej,ten małpiszon fajen ale wodnego trza przemilczeć
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:36
Ja tam małpiszona nie lubię, wygląda jak słaba podróbka Charmandera
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:31
snivy przynajmniej fajny w tym genie tez tylko roslinniak ujdzie
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:31
ok w tamtym genie tylko piplup ujdzie ale zdecydowanie mniej fajny niz snivy
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:34
@andi12345: az zrobie kurde obrazek, tier list review wszystkich stareterow
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:38
@andi12345: Wszystkie formy czy tylko 1-sze/2-gie/3-cie?
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:45
beda pokazane tylko 1sze ale oceniam calosc
Odpisz
19 czerwca 2020, 21:47
@andi12345: Moje skromne zdanie ale Mudkip solidny S tier (głównie przez boskiego Marshtompa)
Odpisz
20 czerwca 2020, 08:47
No przecież wiadomo, że Mudkip best starter
Odpisz
23 czerwca 2020, 20:42
o której ty serii mówisz?
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2020, 15:43
@andi12345: Torchika i Treeko to ty szanuj, ale Mudkip to chyba najbrzydszy starter ever
Odpisz
24 czerwca 2020, 15:45
@BloodWarsKing: treeko jest ok ale torchik ma najbardziej gowniana linie ewolucyjna ze wszystkich stareterow je**c blazikena elo
Odpisz
24 czerwca 2020, 18:03
@andi12345: Blaziken jest zajebisty, a z Mega Ewolucją to już w ogóle, chociaż combushken (chyba źle to piszę) rzeczywiście chu*owo wygląda
Odpisz
24 czerwca 2020, 18:20
@BloodWarsKing: nei blaziken jest do dupy polecam moja recenzje starterow
Odpisz
24 czerwca 2020, 18:52
@andi12345: Kontrranking
I gen
Squirtle
Charmander
Bulbasaur
II gen
Cyndaquil
Totodile
Chikorita
III gen
Torchik
Treeko
Mudkip
IV gen
Turtwig
Piplup
(Ta małpa, nie pamiętem jak się nazywa)
V gen
Oshawott
Tepig
Snivy
VI gen
Froakie
Chespin
Fenekin
VII gen
Rowlet
Litten (z Everstonem)
Ta foczka
A dalej nie powiem, bo 8 gen to dno więc jeden pies z nożem czy tam tarczą którego startera weźmiesz
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:23
Ja gupi ale czy finalne ewolucje nie są na 60 czy coś?
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:25
Na 36, ale są wyjątki od tej reguły w Jotho i Sinoh chyba też
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:25
nieważne jednak jest to o wiele wcześniej niż zapamiętałem
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:26
napisałeś akurat gdy pisałem że jestem w błędzie i muszę kliknąć powiadomienie żeby mnie nie denerwowało
BRUH
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:27
/summon Bruh1
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:27
Dobra, kto jeszcze nie pozwalał swojemu Marshtombowi ewoluować, aby szybciej nauczył się Trzęsienia Ziemi?
Odpisz
19 czerwca 2020, 19:56
Jejku,ale mi się spodobały te pieseły przerobione na pokemony! Uwielbiam,świetna robota
Odpisz
19 czerwca 2020, 20:24
@Czekoladkapl: Mi też, akurat widziałem przed chwilą na grupie na FB poświęconej pokom
Odpisz