Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JTKX2

25 października 2015, 13:58

jestem tępy. nacislem na to by w to zagrac bo z boku mi sie pokazalo

Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2015, 20:36

Zawsze campiłem przy orzełku

Avatar Buras

18 grudnia 2014, 17:53

Eee... Battle Over Moscow było lepsze

Avatar maitka

5 listopada 2013, 10:44

można pobrać na androida:|

Avatar Flyingseeker

5 listopada 2013, 17:04

@maitka: Lub na emulatora.

Avatar eragon00

6 listopada 2013, 15:39

@maitka: jak się nazywa?

Avatar deadxp

29 marca 2014, 15:36

@eragon00: Tank 1990

Avatar siemek22

6 listopada 2013, 17:11

Najzayebista gra jaka powstała :3

Avatar LuigiXD

28 listopada 2013, 17:47

@siemek22: Popieram :D

Avatar pmb1998

6 listopada 2013, 15:58

Fakt... ta wściekłość, że nie potrafię przejść nawet pierwszego poziomu... ale to i tak była świetna gra.

Avatar Seahawk

5 listopada 2013, 19:51

Ja grałem ale u tylko kolegi bo nie miałem pegazusa

Avatar Jejowicz

4 listopada 2013, 22:09

W dalszym ciągu funkcjonuje w remake'u na Androida

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2013, 21:17

Gra lepsza od mario :F

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2013, 18:53

Nie znam

Avatar majki909

4 listopada 2013, 19:46

To wiedz że miałeś z***ne dzieciństwo...

Avatar MaxiorPL

6 listopada 2013, 13:26

@majki909: A to niby dlaczego ? Bo nie grał w to co ty ? No proszę was... sam w to grałem , i siedziałem sporo przy tym z siostrą i kolegami, ale to że ktoś tego niedoświadczył nie oznacza że ma z***na dzieciństwo.
To tak samo jakbym ja wam napisałem czy znasz kolesia o przezwisku "Dywan" ... Nie ? To masz z***ne dzieciństwo...

Avatar majki909

6 listopada 2013, 14:21

@MaxiorPL: To była tylko ironia ale jak sobie chcesz...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Chciał tylko pomóc

Trzeba brać osobną torbę

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka