Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejathebest

24 czerwca 2020, 21:17

Był taki tytuł czy to rada od admina?

Avatar orzech39

24 czerwca 2020, 22:13

@Jejathebest: właśnie?

Avatar
Konto usunięte

25 czerwca 2020, 10:07

@orzech39: był inny

Avatar MituDestroyer

25 czerwca 2020, 07:09

Ja śpię regularnie po 6 godzin i jestem wyspany

Avatar Mr_Quicky

25 czerwca 2020, 01:14

Ostatnio, ponieważ ukończyłem szkołę i jestem wolny, postanowiłem spróbować się wysypiać (spać nie za mało i nie za dużo) i chyba 8-9 godzin to u mnie w sam raz

Avatar benek10

24 czerwca 2020, 22:03

Dla mnie idealna ilość snu to 2 godziny, nie wiem czemu

Avatar kociara0344

24 czerwca 2020, 22:49

@benek10: ponieważ spisz tak mało że twój mozg nie ogarnia o co chodzi i czujesz się wyspany

Avatar benek10

25 czerwca 2020, 00:29

@kociara0344: to ma sens

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2020, 23:32

4 godziny i kipię energią. Więcej lub mniej czasu daje mi siłę na mrugnięcie 2 razy.

Avatar MeMas

24 czerwca 2020, 23:28

Dla mnie 4 lub 5 godzin i jestem wyspany

Avatar Piotreksulk

24 czerwca 2020, 22:18

Polecam 6 godzin

Avatar Sarasya

20 czerwca 2020, 08:15

Ja jak nie pośpię minimum 12h (oczywiście nie przerwanego snu) to chodze przez godzinę zaspany i wku*wiony

Avatar Towarzysz777

24 czerwca 2020, 21:47

@Sarasya: Czyli co, codziennie śpisz 12h czy codziennie chodzisz wku*wiony? :)

Avatar Sarasya

24 czerwca 2020, 22:08

@Towarzysz777: różnie np. Jak jestem po nocce i mam 2 dni wolne to 2dni wolne jestem happy a jak muszę coś zrobić to wstaję wku*wiony

Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2020, 02:38

Dosłownie ja

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Jakby trochę nie fair

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fajnie że odpowiedzieli

Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka