Mój tata uwielbia Call of Duty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Ikony
Mało znany szczegół
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2020, 17:36
ja z moim tatą coopa grałem w modern warfare 2
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:04
@dominoj9: same
Odpisz
22 czerwca 2020, 22:37
Ostatnio jak nauczyłem swojego grać w Dirt Rally 2.0 to większość nocy nad tym spędził.
Odpisz
22 czerwca 2020, 17:44
A mój dziadek uczył mnie grać w WoW'a
Odpisz
22 czerwca 2020, 19:01
mnie dziadek uczył programować
Odpisz
20 czerwca 2020, 12:08
Tate grał w Delta Force potem w Warcrafta 3 i odkrył Internet więc zaczął w metin2 i skończył na World of Tanks ale Tate mnie nie nauczył grać w gry tylko koledzy z wyższymi rangami mnie wyzywając motywowali i teraz jak jest jakaś akcja to mam flash backi i mi się przypomina że źle robię ale na skilla miało ty wpływ na traume też.
Odpisz
22 czerwca 2020, 18:45
@Sarasya: o, mój też grał w delta force, dokładniej w delta force helikopter w ogniu
Odpisz
22 czerwca 2020, 17:43
Mój stary jest fanatykiem coda pół mieszkania zaje**ne grami co sobotę budzi mnie strzelanie karabinu
Odpisz
22 czerwca 2020, 17:29
Strzelanie do Niemców to coś co w grze mogło by się spodobać takiemu typowemu Januszowi.
Odpisz
22 czerwca 2020, 17:25
A mój tata nie gra w gry, chyba że ze mną w Mortala kiedyś albo pamiętam jak PS3 kupiliśmy to Tomb Raidera z matką przechodził
Odpisz
20 czerwca 2020, 12:32
Jak raz poszedłem do kibla to mi tak ojciec ukradł pada i napi**dalał w Mortal Kombat 9
Odpisz
20 czerwca 2020, 12:40
@jakub17: Innym razem gdy kilka lat potem poszedłem do kibla, to ukradli tym razem z mamą pada i napi**dalali w Injustice 2. W mojej rodzinie chyba bardzo lubią strzelać ludzi po pysku.
Odpisz
22 czerwca 2020, 17:08
@jakub17: przynajmniej się z tym nie kryją za bardzo
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2020, 11:17
Tata i dziadek uczyli mnie jak grać w gry wyścigowe
Tata uczył mnie jak grać w strzelanki
W oba te rodzaje gier nadal jestem słaby :'(
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:43
@Big_Chungus: mnie nikt nie musiał uczyć, wystarczyło że tata pozwolił zagrać w CS 1.6 i się zaczęło
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:58
@Akosz: ale ja mialem jakies 7 lat i jedyne w co gralem to ben 10 w przegladarce
Odpisz
20 czerwca 2020, 12:01
@Big_Chungus: ja w wieku 8 w jakieś gry(nie pamiętam jakie) a w wieku 9 w cs 1.6
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:51
Moja pierwsza gra w jaką grałem nie na przeglądarce to gta vice city
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:49
Jak byłem mały lubiłem patrzeć jak tata gra w F.E.A.R, ale była to straszna gra więc przez większość czasu miałem zasłonięte oczy.
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:08
Pamiętam jak tata uczył mnie grać w niszową grę crash time 3
Odpisz
20 czerwca 2020, 11:22
@hlepo: O jezu przypomniałeś mi o 4 części tej gry
Odpisz
20 czerwca 2020, 10:59
Jak byłem mały to grałem z moim tatą który uczył mnie grać w Heroes 3
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2020, 10:50
Ja ze swoim tatą grałem w nier automate
W coda jeszcze nie
Odpisz