Zawsze są o krok przed uczniami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Rel
Dobrze czasem się oderwać
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie znoszę kleszczy
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2020, 09:49
Ah, aż mi się przypomniał test gimnazjalisty, bite 3 lata uczyliśmy się rozprawki, a tu takiego wała, dali nam charakterystykę
Odpisz
20 czerwca 2020, 19:01
Czy jeśli napisałem opowiadanie, ale nie napisałem tytułu to mi to uznają?
Odpisz
20 czerwca 2020, 19:53
@Byrtek: Myślę, że tak
Odpisz
22 czerwca 2020, 20:35
@Byrtek: też nie napisałam tytułu, ale podobno odejmują za to 1-2 punkty jako błąd stylistyczny
Odpisz
23 czerwca 2020, 16:57
@Karoxxx: A nie jest dopuszczalne kilka błędów bez stracenia punktu?
Odpisz
23 czerwca 2020, 16:58
@Sky_walk_erka: chyba zależy, co to za błędy, może jak jednego przecinka zabraknie to jeszcze nie, ale myślę, że za brak tytułu powinni z 1-2 punkty odjąć
Odpisz
23 czerwca 2020, 12:27
A przypadkiem przemówienie nie jest po prostu rozprawką kierowaną do dużej liczby osób? To się nie różni od siebie jakoś bardzo.
Odpisz
23 czerwca 2020, 11:12
Nie czujecie się idiotami że jesteście całe życie hodowani na napisanie jednego typu tekstu raz w życiu? No ja bym się czuł jak debil będąc tak ograniczony
Odpisz
23 czerwca 2020, 07:12
W sumie przemówienie można napisać jak rozprawkę, tylko dodać pytania retoryczne i odwołania do publiki. Jak tak napisałem to pani od Polaka powiedziała że jest dobrze i dużo punktów miałem. Na tegorocznym egzaminie zrobiłem tak samo, teraz tylko czekać na wyniki
Odpisz
23 czerwca 2020, 00:06
Przemowienie jest easy lol. Tyle powiem bo wsm nic wiecej nie chce powiedziec. Dziekuje i pozdrawiam
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:47
Mogę prosić o wzór?
Odpisz
22 czerwca 2020, 21:13
Pamiętam mój egzamin gimnazjalny 3 lata klepania rozprawki poszły w błoto bo jakiś śmieszek w cke dał opowiadanie.
Odpisz
22 czerwca 2020, 21:28
@kokomando:
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:02
@kokomando: Też jesteś rocznik 2002? Bo mi właśnie opowiadanie uratowało dupę bo rozprawek w gimnazjum pisaliśmy może z dwie
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:26
@Napalony_Orangutan_Alfa: Ja jestem 99, byłem przygotowany na rozprawke, całe 3 lata robiliśmy tylko ją... Najwidoczniej co 3 lata opowiadnaia były xd
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:07
Ja napisałem opowiadanie xd.
Odpisz
22 czerwca 2020, 23:05
I ten uczuć jak akurat szablon z anarchokapitalistą (kolory muszki gościa to kolory anarchokapitalistów) się przyjął i jest używany niezależnie od kontekstu mema
Odpisz
22 czerwca 2020, 20:34
Jestem aktualnie w technikum i ani razu nauczyciele mi nic nie powiedzieli o przemówieniu
Ja nawet nie wiedziałem, że to jest w podstawie programowej
Odpisz
22 czerwca 2020, 22:05
@polski_skoczek: Może przez to jesteście teraz młodzi tacy antyspołeczni, po prostu nikt was przemawiać nie uczył
Odpisz
22 czerwca 2020, 22:07
@przemek1ni: ja jestem historykiem, mnie przemawiać nie trzeba było uczyć
Hitler, Churchill
Ci to mieli gadane
Odpisz
22 czerwca 2020, 22:20
@polski_skoczek: Historyk to duże słowo. Bardzo wątpię, żebyś już w technikum zasłużył na ten tytuł.
Odpisz
22 czerwca 2020, 21:31
Ciekawe czy ktoś napisał przemówienie Lenina.
Odpisz
22 czerwca 2020, 21:11
Em... W całej swojej uczniowskiej karierze nigdy nie miałem schematu przemówienia...
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2020, 21:07
Przemówienie to prawie to samo co rozprawka trzeba się tylko zwracać do publiczności.
Odpisz
22 czerwca 2020, 21:02
U mnie była rozprawka albo opowiadanie
Wybrałem to 2
Odpisz