Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kitabu757

24 czerwca 2020, 09:49

Ah, aż mi się przypomniał test gimnazjalisty, bite 3 lata uczyliśmy się rozprawki, a tu takiego wała, dali nam charakterystykę

Avatar Byrtek

20 czerwca 2020, 19:01

Czy jeśli napisałem opowiadanie, ale nie napisałem tytułu to mi to uznają?

Avatar Sky_walk_erka

20 czerwca 2020, 19:53

@Byrtek: Myślę, że tak

Avatar Karoxxx

22 czerwca 2020, 20:35

@Byrtek: też nie napisałam tytułu, ale podobno odejmują za to 1-2 punkty jako błąd stylistyczny

Avatar Sky_walk_erka

23 czerwca 2020, 16:57

@Karoxxx: A nie jest dopuszczalne kilka błędów bez stracenia punktu?

Avatar Karoxxx

23 czerwca 2020, 16:58

@Sky_walk_erka: chyba zależy, co to za błędy, może jak jednego przecinka zabraknie to jeszcze nie, ale myślę, że za brak tytułu powinni z 1-2 punkty odjąć

Avatar Serion512

23 czerwca 2020, 12:27

A przypadkiem przemówienie nie jest po prostu rozprawką kierowaną do dużej liczby osób? To się nie różni od siebie jakoś bardzo.

Avatar Krzyniu

23 czerwca 2020, 11:12

Nie czujecie się idiotami że jesteście całe życie hodowani na napisanie jednego typu tekstu raz w życiu? No ja bym się czuł jak debil będąc tak ograniczony

Avatar ruplek

23 czerwca 2020, 07:12

W sumie przemówienie można napisać jak rozprawkę, tylko dodać pytania retoryczne i odwołania do publiki. Jak tak napisałem to pani od Polaka powiedziała że jest dobrze i dużo punktów miałem. Na tegorocznym egzaminie zrobiłem tak samo, teraz tylko czekać na wyniki

Avatar Piotreksulk

23 czerwca 2020, 00:06

Przemowienie jest easy lol. Tyle powiem bo wsm nic wiecej nie chce powiedziec. Dziekuje i pozdrawiam

Avatar Eragon2001

22 czerwca 2020, 23:47

Mogę prosić o wzór?

Avatar kokomando

22 czerwca 2020, 21:13

Pamiętam mój egzamin gimnazjalny 3 lata klepania rozprawki poszły w błoto bo jakiś śmieszek w cke dał opowiadanie.

Avatar Norbix

22 czerwca 2020, 21:28

Avatar Napalony_Orangutan_Alfa

22 czerwca 2020, 23:02

@kokomando: Też jesteś rocznik 2002? Bo mi właśnie opowiadanie uratowało dupę bo rozprawek w gimnazjum pisaliśmy może z dwie

Avatar Norbix

22 czerwca 2020, 23:26

@Napalony_Orangutan_Alfa: Ja jestem 99, byłem przygotowany na rozprawke, całe 3 lata robiliśmy tylko ją... Najwidoczniej co 3 lata opowiadnaia były xd

Avatar Mr_AdiX17

22 czerwca 2020, 23:07

Ja napisałem opowiadanie xd.

Avatar
Dio__

22 czerwca 2020, 23:05

I ten uczuć jak akurat szablon z anarchokapitalistą (kolory muszki gościa to kolory anarchokapitalistów) się przyjął i jest używany niezależnie od kontekstu mema

Avatar polski_skoczek

22 czerwca 2020, 20:34

Jestem aktualnie w technikum i ani razu nauczyciele mi nic nie powiedzieli o przemówieniu
Ja nawet nie wiedziałem, że to jest w podstawie programowej

Avatar przemek1ni

22 czerwca 2020, 22:05

@polski_skoczek: Może przez to jesteście teraz młodzi tacy antyspołeczni, po prostu nikt was przemawiać nie uczył

Avatar polski_skoczek

22 czerwca 2020, 22:07

@przemek1ni: ja jestem historykiem, mnie przemawiać nie trzeba było uczyć
Hitler, Churchill
Ci to mieli gadane

Avatar przemek1ni

22 czerwca 2020, 22:20

@polski_skoczek: Historyk to duże słowo. Bardzo wątpię, żebyś już w technikum zasłużył na ten tytuł.

Avatar Ukryty_W_Cieniu

22 czerwca 2020, 21:31

Ciekawe czy ktoś napisał przemówienie Lenina.

Avatar Dark_Dante

22 czerwca 2020, 21:11

Em... W całej swojej uczniowskiej karierze nigdy nie miałem schematu przemówienia...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 czerwca 2020, 21:07

Przemówienie to prawie to samo co rozprawka trzeba się tylko zwracać do publiczności.

Avatar Stulej4

22 czerwca 2020, 21:02

U mnie była rozprawka albo opowiadanie
Wybrałem to 2

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Iphonix
Dodane przez: Iphonix

Szybki jak błyskawica

Pozdrawiam świetliki

Nie idź!

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka