Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Rel
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2020, 20:16
Zdradziłaś Ku*wo mnie...
Odpisz
26 czerwca 2020, 01:32
pod pociąg się podłoże
Odpisz
26 czerwca 2020, 01:46
@szyper2006: ale nie przejedzie mnie
Odpisz
26 czerwca 2020, 02:18
@FifeQ: bo ku*wa jedzie po innym torze
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 04:12
@szyper2006: Chryzantemy złociste
Odpisz
26 czerwca 2020, 07:43
w półlitrówce po czystej
Odpisz
26 czerwca 2020, 07:57
@Marchewka_pro: stoją na fortepianie
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 08:20
@DarthVadet35: i nie podlewa ich ku*wa nikt.
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:16
Zdradziłaś kur*o mnie
Odpisz
26 czerwca 2020, 14:27
@FifeQ: rzucę się pod skie fale
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:00
@Asystent_Google: ale nie utopię się
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:13
@Mistle: bo ku*wa pływam doskonale
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:52
@szyper2006: chryzantemy złociste
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:48
@Marchewka_pro: w półlitrówce po czystej
Odpisz
26 czerwca 2020, 18:57
@Mistle: stoją na fortepianie
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:12
@szyper2006: i nie podlewa ich ku*wa nikt
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:12
@Asystent_Google: zdradziłaś kur*o mnie
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:21
@LiptonIceTea: rzucę się z wysokości
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:32
@Mistle: ale nie połamię się
Odpisz
27 czerwca 2020, 01:10
@LiptonIceTea: bo ku*wa mam gumowe kości
Odpisz
27 czerwca 2020, 01:19
@szyper2006: chryzanteemy złociste
Odpisz
27 czerwca 2020, 01:46
@LiptonIceTea: w półlitrówce po czystej
Odpisz
27 czerwca 2020, 11:13
@szyper2006: stoją na fortepianie
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:02
@LiptonIceTea: i nie podlewa ich ku*wa nikt
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:02
@Mistle: zdradziłaś kur*wo mnie
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:03
pistolet sobie kupię
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:51
@szyper2006: ale nie zastrzele sie
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:53
@LiptonIceTea: bo ku*wa mam cię głęboko w dupie
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:59
@Mistle: chryzanteemy złociste
Odpisz
27 czerwca 2020, 15:05
@LiptonIceTea: w półlitrówce po czystej
Odpisz
27 czerwca 2020, 16:05
@Mistle: stoją na fortepianie
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:12
i nie podlewa ich ku*wa nikt
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:27
@Mistle: Koniec
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:30
@LiptonIceTea: gratulacje, zrobiliśmy to
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:31
we did it
Odpisz
29 czerwca 2020, 05:07
@LiptonIceTea: yaay
Odpisz
26 czerwca 2020, 02:49
ogolnie to mam plan żeby zrobic easter egga u siebie na chacie (jak będę miał swój kwadrat). kupię fortepian i postawie na nim chryzantemy w półlitrówce po czystej
Odpisz
26 czerwca 2020, 09:27
@xXkuba22Xx: Wrzuć zdjęcie jak będziesz na tyle bogaty żeby kupić fortepian i mieć go gdzie postawić.
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:57
@Slenderowiec2012: spox. przypomnij mi za 10 lat
Odpisz
25 czerwca 2020, 19:38
Chryzantemy złociste
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:38
O co cho?
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:39
@kondzio0019: o chryzantemy złociste
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:39
ojoj
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:40
Te w półlitrówce po czystej
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:40
@Slenderowiec2012: te co stoją na fortepianie
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:42
@ShadowLizard393: i nie podlewa ich ku*wa nikt
Odpisz
21 czerwca 2020, 01:02
@UZMAjejownik: Zdradziłaś ku*wo mnie,
Odpisz
21 czerwca 2020, 08:22
@Lipin: pod pociąg się podłożę,
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:20
ale nie przejedzie mnie, bo ku*wa jedzie na innym torze
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:42
@Hantick360: po*
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:59
@Hantick360: chryzantemy złocicte w półlitrówce po czystej
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:06
@Rosse303: stoją na fortepianie
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:11
@DianaJulia: i nie podlewa ich ku*wa nikt
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:22
@Asystent_Google: zdradziłaś ku*wo mnie, wyskocze z samolotu ale nie zabije sie bo jestes ku*wą niskich lotów
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:56
@Asystent_Google: zdradziłaś ku*wo mnie
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:52
Mam nadzieje, że stoją teraz na grobie ku*wy.
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:42
Bo po ch*j skoro są w półlitrówce po czystej
Odpisz
25 czerwca 2020, 18:39
@AlMalina: i stoją na fortepianie.
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:54
Jedyna piosenka której cały tekst znam na pamięć
Odpisz
21 czerwca 2020, 00:46
Po co mlecze podlewać
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:23
@polska_cebulka: to są chryzantemy złociste
Odpisz
21 czerwca 2020, 11:06
@Filip8975: Oj wiem. Trzeba było /s dać ale teraz już po fakcie
Odpisz