Drą mordę bardziej, niż wuefista kiedy kopniesz piłkę od siatkówki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zapraszamy
Deal życia
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 czerwca 2020, 16:13
Jak dla mnie ostatecznie brzmi to lepiej niż rap
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:56
@grzybu86: Chociażby People=shit Slipknota
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:06
@grzybu86: oj tak tak byczq +1
Odpisz
22 czerwca 2023, 22:39
@grzybu86: literalnie
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:47
I GI-VE-N AAAAAAAAAAAAAAA (20sekind później) AAAAAAL...
Wiecie w ogóle że trzeba umieć "krzyczeć" aby nie zedrzeć sobie gardła i moc przez lata być takim wokalistą? A większość ludzi traktuje to jako głupotę a tą głupotę trzeba umieć
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:49
@Domkri: ku*waaa sory przez przypadek dalam ci czerwona zamiast zielonej
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:53
@drzewko_kokosowe1: ka*wa, rozumiem i nic się nie stało
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:40
@Domkri: czy tutaj Linkin Park given up?
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:38
@BloodyEyes: Yes, this is Linkin Park "screamkng simulator 2009"
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:10
@Domkri: Ja tam szanuję Wita Apostolakisa-Gluzińskiego, na kanale "Widzę Głosy" wspominał, że ma tak zdarty głos, gdyż był wokalistą w zespole black metalowym, ale chłop się tym zupełnie nie załamał, tylko teraz dubbinguje nastolatków z niestabilnym głosem, przykładowo był lektorem w audiobooku "Dziennik Cwaniaczka".
Odpisz
26 czerwca 2020, 21:07
@Domkri: zajebiście
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2020, 21:25
Uwielbiam, jak wokalista w jakimś kawałku łączy takie typowe darcie ryja z ładnym śpiewem.
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:36
@Figarus: XXXTentacion- Starring at the sky. Pozdrawiam
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:41
@Figarus: zespół kabanos by ci się spodobał wokalnie napewno
Odpisz
26 czerwca 2020, 00:54
@d0wek: Prawdziwe darcie mordy. Trzy akordy darcie mordy. Coś jak slipknot
Odpisz
26 czerwca 2020, 08:54
@Witciu: to jest prawdziwe. Jak sluchalem slipknota to nieiwele sie rozni ciezkoscią. Kabanos cięży ma wokal
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:05
@d0wek: Widać, że ludzie dają czerwone, bo raper, którego nigdy nie słuchali i hejtują bez powodu.
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:13
@d0wek: Ja ogólnie hejtuję rap
Odpisz
26 czerwca 2020, 12:45
@Figarus: jak starsze utwory BVB (Black Veil Brides). Andy ma cudny głos
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:03
@Skryty26: Całym moim sercem KOCHAM CIĘ!!
Całym moim sercem KOOCHAAM!!
(piosenka o ojcu)
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:04
@d0wek: Wysłuchałem specjalnie dla ciebie to puosenke, i jest jak dla mnie kijowa, więc wiesz..
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:06
@Lueziss: taaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkķk
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:07
@Lueziss: to ma być kijowe ale mi nie chodzi akurat o serce
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 13:14
@Skryty26: Źle się zrozumieliśmy przyjacielu, ten komentarz z tym "kijowe" to odpowiedź do komentarza użytkownika d0wek, w którym przytacza jako przykład piosenkę xxTentaciona - "Starring at the sky" która jest ze wszech miar kijowa właśnie. Kabanosa to ja szanuję, w moim mieście jest nawet pirackie radio na 108 Mhz lub 87.9 Mhz które takie piosenki-złoto właśnie transmituje.
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:29
@Lueziss: aaaaaaaaa. Ale i tak kabanos ma byc kijowy ale dla mniej rozwiniętych form ludzkiego umysłu
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:19
@Lueziss: Oceniasz po 1 tracku.
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:26
@d0wek: ..bo twn właśnie podałeś jako "świetny", a jest co najwyżej "świetn't".
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:49
Robert Plant z Led Zeppelin w Imigrant Song
Odpisz
26 czerwca 2020, 17:51
@Oldjedai: AaaaAh
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:20
Gwiazdy popu kiedy nie wiedzą co śpiewać dalej: mmm, yeah, ooo, aaa, uuu, baby
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 11:43
Hit The Light Hit The lights
Metal The best
Odpisz
26 czerwca 2020, 09:21
Z nowych raperów jedynie bym takiego wymienił XXXTENTACIONA, ale on już nie żyje niestety więc no [*]
Odpisz
26 czerwca 2020, 08:17
I tak uwielbiam metal
Odpisz
21 czerwca 2020, 18:25
On...ly...YOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Odpisz
26 czerwca 2020, 00:51
@Witciu: czekaj, to nie aby piosenka presleya czy mi sie zdaje
Odpisz
26 czerwca 2020, 00:53
@Manhunt: https://www.youtube.com/watch?v=3FygIKsnkCw
Odpisz
26 czerwca 2020, 01:02
@Witciu: w sumie brzmi jak ten cover presleya
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:48
CO TU TAK JE*IEEE?!?!?!
...
MA JE**Ć! SMRÓD SKUNKSA!
Odpisz
21 czerwca 2020, 15:37
*inhale* REEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odpisz
21 czerwca 2020, 15:46
@Kahol05: surection?
Odpisz
21 czerwca 2020, 15:56
@kazdan480: BY ERECTION *Powerwolf intensifies*
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:36
@uszaty_kacper: Raise your phallus to the sky
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:48
Darcie ryja na koncertach to jak przerwa reklamowa w telewizji
Odpisz
25 czerwca 2020, 20:46
Najlepiej jest zacząć od wrzasku, żeby słuchacz wiedział, że jest na właściwym koncercie.
Odpisz
21 czerwca 2020, 19:51
Złoto
Odpisz
21 czerwca 2020, 16:44
So far awaaaaaaay
Kto zgadnie kto tak robi?
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:49
@Soberker: Lenny Kravitz
Odpisz
21 czerwca 2020, 17:58
@Oldjedai: Miałem na myśli DragonForce, ale to może też pasuje
Odpisz