Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Z klasą się trzeba urodzić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Papierowa szkoła posting
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 stycznia 2018, 20:03
Nie tylko psa.
Odpisz
18 września 2015, 14:54
a myszki?to co?Jeszcze lepsze?:)
Odpisz
30 grudnia 2015, 19:24
@Koniczek02323: Ja wolę mieć ptaka
Odpisz
20 marca 2016, 10:24
@kolkav5: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 lipca 2015, 23:06
mam 3 psy czuje sie ch**owo raz się czułęm dobrze gdy wróciłę do domu i pies mnie nie uje**ł stało sie to tylko raz że mnie nie uje**ł
Odpisz
6 listopada 2013, 21:31
Życie jest gorsze jak masz kota... z własnego doświadczenia. Leży sobie mój kot na łóżku, nagle wstaje i sika pod siebie. Jak gdyby nigdy nic idzie dalej spać YAFUD
Odpisz
7 listopada 2013, 18:10
@deltes: MAM DOSYĆ LUDZI KTÓRZY OBRAŻAJĄ KOTY TYLKO DLATEGO ŻE SĄ SOBĄ TAKIE KOMENTARZE ZACHOWAJ DLA SIEBIE BO OBRAŻASZ PRZEZ TO WIELU UŻYTKOWNIKÓW TEJ STRONY!!!
Odpisz
7 listopada 2013, 18:13
@kubage123: Aha, czyli nie miał byś nic przeciwko, żeby twój kot obejszczał i ,,okupiał" całym dom ? Ty byś go pogłaskał i pochwalił :3
Odpisz
9 listopada 2013, 14:30
@deltes: Każde zwierzę zasługuje na dobre traktowanie, koty sa inne od psów i tyle. Każde zwierzę (jak i człowiek) ma swoje dobre i złe strony.
Odpisz
9 listopada 2013, 19:35
@Toralei11786: Nie mówię, że źle go traktuję czy, broń boże, biję. Chodzi o to, że mój kot nie jest kulturalny :D
Odpisz
9 listopada 2013, 19:41
@deltes: Rozumiem. Koty mają różne charaktery i niektóre są wredne a niektóre miłe.
Odpisz
25 lutego 2014, 20:03
@kubage123: hym powiem że mój kot polał mi się na łóżko i obraże wielu użytkowników tak aha to bardzo inteligentne. Ludzie twojego pokroju mnie rozwalają chcą byćmądrzy a wychodzą na debili
Odpisz
5 marca 2014, 20:57
@Dan337_PL: debilem nazywa mnie gosc, ktory na avatara wstawil sobie pikaczu-pedobeara.
Odpisz
15 marca 2014, 13:30
@kubage123: a ty ustawiłeścośco wygląda jak domo co ma avatar do inteligencji?
Odpisz
17 kwietnia 2014, 10:46
@Dan337_PL: yyy... przepisz tak, żebym zrozumiał.
Odpisz
9 listopada 2013, 14:31
Ogólnie życie jest lepsze gdy masz zwierzę.
Odpisz
9 listopada 2013, 09:22
Czyli moje życie jestngorsze bo nie mam psa :( :(
Odpisz
7 listopada 2013, 07:46
Na pewno jest ciekawsze bo gdyby nie pies to nie byłoby tylu zabawnych sytuacji ;3
Odpisz
6 listopada 2013, 23:24
A jeszcze piękniejsze jeżeli masz kota... ;)
Odpisz
6 listopada 2013, 21:56
Kocham mojego psa, a nienawidzę kota...
Odpisz
6 listopada 2013, 21:27
I za free narobi ci kupsztala na dywan;)
Odpisz
6 listopada 2013, 20:16
Moje nie byłoby lepsze. Nie lubię psów. Śmierdzi to-to, hałasuje i łąduje się człowiekowi do łóżka.
Odpisz
6 listopada 2013, 22:28
@khajitt: Wszystko zależy od charakteru, nie możecie tak uogólniać ;)
Odpisz
6 listopada 2013, 22:40
@Karso21Respawn: Mam kilkoro znajomych z psami, każdy z ich psów pasuje do tego opisu.
Odpisz
6 listopada 2013, 22:42
@khajitt: Widocznie nie wychowali go i/lub nie potrafią się nim zajmować ;) każdy mój pies był grzeczny, wesoły i MIŁY.
Odpisz
6 listopada 2013, 22:46
@Karso21Respawn: Nigdy nie widziałam grzecznego ani miłego psa. Na wesołości psów się nie znam, to się nie wypowiem.
Odpisz
6 listopada 2013, 20:01
Niestety nie mam psa :L
Odpisz
6 listopada 2013, 20:28
@Hank1212: ja też ;(
Odpisz