memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 października 2017, 21:24
Fajny komiks
Odpisz
10 sierpnia 2015, 21:55
Ja przecie nigdy w życiu lalki nie dotkłam (przynajmniej tak pamiętam) ,a z resztą walić to idę pograć w inFamous2...
24 marca 2015, 20:46
Gosia nie bawi się lalkami Barbie, wypraszam sobie. Ja zajęta jestem obecnie wcinaniem popcornu i oglądaniem filmów akcji, na przemian z czytaniem komiksów i przegladaniem internetu. ;)
7 listopada 2013, 18:21
Naziol-transwestyta?
7 listopada 2013, 18:33
@badguy: czemu transwestyta? (poza tym jak już to transwestytka...) Ja tam nie widzę podstaw ku takiemu określenia tej dziewczyny ._.
8 listopada 2013, 19:20
@badguy: raczej drag king
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 października 2017, 21:24
Fajny komiks
Odpisz
10 sierpnia 2015, 21:55
Ja przecie nigdy w życiu lalki nie dotkłam (przynajmniej tak pamiętam) ,a z resztą walić to idę pograć w inFamous2...
Odpisz
24 marca 2015, 20:46
Gosia nie bawi się lalkami Barbie, wypraszam sobie. Ja zajęta jestem obecnie wcinaniem popcornu i oglądaniem filmów akcji, na przemian z czytaniem komiksów i przegladaniem internetu. ;)
Odpisz
7 listopada 2013, 18:21
Naziol-transwestyta?
Odpisz
7 listopada 2013, 18:33
@badguy: czemu transwestyta? (poza tym jak już to transwestytka...) Ja tam nie widzę podstaw ku takiemu określenia tej dziewczyny ._.
Odpisz
8 listopada 2013, 19:20
@badguy: raczej drag king
Odpisz