Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 grudnia 2021, 11:48
Pozdrawiam, uciekałem w takim razie pod peleryną niewidką przed armią droidów dowodzoną przez Voldemorta, łamałem czaso-przestrzeń, zrobiłem dom z ikonek, w uniwersum piggy wyciągałem kogoś z więzienia i jeszcze kopałem kamienie szlachetne.
Odpisz
8 stycznia 2023, 15:38
@SebekFistaszki: aktualizacja, na spotkaniu rycerzy razem z aragonem i Sauronem poszliśmy zdobyć popcorn dla mojej babci
Odpisz
6 października 2023, 11:07
@SebekFistaszki: WRACAJ NA FRONT ŻOŁNIERZU!
TWOJA RZECZYWISTOŚĆ CIĘ POTRZEBUJE!
Odpisz
19 grudnia 2022, 13:52
W takim razie chciałbym być na miejscu mojego profilowego
Odpisz
18 stycznia 2022, 11:01
Może być tak, że życie to gra a sny są cutscenkami
Odpisz
26 czerwca 2020, 13:33
To by oznaczało, że w alternatywnych światach jestem martwy, bo nigdy nic mi się nie śni
Odpisz
1 kwietnia 2021, 13:39
@Przemek572: ludzie mają średnio 2-3 sny jednej nocy. No i to jest totalnie normalne jeśli nic nie pamiętasz :3
Odpisz
1 kwietnia 2021, 13:38
raz walczyłam z wielką kanapką...serio i prawie się tam utopiłam XD
Odpisz
16 listopada 2020, 10:08
aha czyli robimy pizze z kawała pizzy
Odpisz
12 listopada 2020, 12:08
Ja w równoległych światach musi mieć serio niezłe życie łóżkowe owo
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 13:53
Do mojego crush z równoległego wszechświata . Dlaczego ukradłeś mi kanapki z szynką i uciekłeś przez okno w klasie do języka polskiego?
Odpisz
26 czerwca 2020, 11:13
pff mi się zawsze śni albo moja przeszłość, albo rzeczy którę robie w tej rzeczywistości
Odpisz
26 czerwca 2020, 09:09
Pozdrawiam siebie z równoległego wszechświata który ucieka przed fioletowym chihuahuą i krasnale wyprały mu plecak bo uważały go za święty relikt
Odpisz
26 czerwca 2020, 09:06
Ja w równoległym świecie jestem stereotypową detektywką, która rozwiązuje popie**olone i do niczego nie prowadzące zagadki...
Odpisz
26 czerwca 2020, 07:19
A co jeżeli gdy bezsensu czasem mamy ubrane słuchawki na uszach jednak niczego nie słuchamy, w okół jest cicho, ale jednak coś słyszymy i to równie dobrze może być jedna z dróg komunikacji z istotami pozaziemskimi lub istotami z innego wymiaru?
Odpisz
26 czerwca 2020, 06:55
A to ja w równoległym świeci musi być pi**ą, bo popełnił wielokrotnie samobójstwo na różne sposób, ale tego dobrze zrobić nawet nie umie
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 00:11
Jeden z moich dziwniejszych snów (jak chcecie inne to piszcie, bo lubię je opowiadać komuś)
>idę se na autobus
>wsiadam do pks-a niebieskiego krótkiego
>jest tam siwy typ z zarostem (nie, nie Geralt)
>chcę bilet odpyknąć
>a tu jeb jak nie wystartuje
>prawie się wyje**łem
>chwytam się poręczy i trzymam ją jak mój prapra(...)dziad Włócznie Odyna
>a ten kierowca nagle coś gada, że hurr durr tak nie wolno bo niekulturalne
>do tego trzyma talerz
>co_ku*wa.gif
>zaczyna do wszystkich pasażerów gadać o tym, że po talerz to się ręki nie wpi***ala, tylko czeka się, aż ktoś poda
>ja się chwytam mordy i szeptem mówię ,"Ja. Pie**ole."
Odpisz
25 czerwca 2020, 23:21
2 razy miałam sytułację że kontrolowałam co robię we śnie i miałam świadomość że jestem we śnie.
Odpisz