Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nieuczciwa ocena
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2019, 21:05
Buzię widzę w tym obrazie.
Odpisz
7 listopada 2013, 09:41
chciałbym taki tort urodzinowy
Odpisz
7 listopada 2013, 08:19
Eh wszystko co dobre jest albo szkodliwe, nielegalne,bądź niemożna tego dostać ;p
Odpisz
6 listopada 2013, 20:42
cukrzyca heh CIASTKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
6 listopada 2013, 20:37
Jadłabym... ^^
Odpisz
6 listopada 2013, 17:37
Niezle zdjęcie
Odpisz
6 listopada 2013, 15:26
Popatrzyłam na ten obraz i pomyślałam że mam coś z głową ... >.<
Odpisz
6 listopada 2013, 14:32
WpierdaIałbym.
Odpisz
6 listopada 2013, 14:21
zjadłabym
Odpisz
6 listopada 2013, 14:16
Strasznie duużo ciastek poszło na tego smoka
Ale tak z innej beczki to poczytajcie z czego się bierze CUKRZYCA
Odpisz