Czuję się tu trochę nieswojo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Mnie wolno
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 czerwca 2020, 07:40
Musiał być tost z Jezuem
Odpisz
28 czerwca 2020, 16:10
Czy oni tam jedzą chonary?
Odpisz
27 czerwca 2020, 22:52
Przynajmniej na szkolnej strzelaninie przeżyjesz
Odpisz
27 czerwca 2020, 21:27
można pogadać o broni i nikt nie będzie robił wyrzutów, w dodatku dostaniesz dobre rzeczy do jedzonka, według mnie same profity
Odpisz
27 czerwca 2020, 21:09
czy to jest ten słynny chleb powszedni?
Odpisz
27 czerwca 2020, 20:46
Przyjaciela nie powinien zastrzelić.
Odpisz
22 czerwca 2020, 14:45
O ku*wa. Chlebek Boży
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:10
@kazekage895: i'm a shadow of your profile picture you can't get rid off me *evil laugh*
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 18:29
@Dark_Games: ku*wa opie XD. Przez ciebie się ku*wa zastanawiałem kiedy ja do cholery napisałem ten komentarz na dole że niby ja jestem tym cichym dzieciakiem
Odpisz
27 czerwca 2020, 19:44
@kazekage895:
Odpisz
27 czerwca 2020, 18:11
Jezus
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:09
Siema to ja jestem tym cichym dzieciakiem mam broń ale replikę na asg bo jesteśmy w Polsce i nie mogę mieć prawdziwej
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:43
@Dark_Games: możesz, tylko ci się pozwolenia robić nie chce ty klucho leniwa
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:44
$$$
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 17:45
@Sarasya: Dla chcącego to nie problem wydać przykładowo 2 tys na pozwolenie i 3 na np AR 15. A kolega doczepił się tylko tego, że nie można
Swoją drogą bardzo ładny avek
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:47
Ukradłem od jakiegoś jejaka ale nie miała mi tego za złe po za tym pozwolenie 2k im in
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:49
alternatywą mogą być czarnoprochowce, bo przynajmniej ci ich rząd nie zabierze w ramach stanu wojennego
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:41
Ja bym się cieszył, w końcu możesz spać spokojnie.
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:20
skąd wźąść takie naleśniki z twarzą Jezusa?
Odpisz
Edytowano - 27 czerwca 2020, 17:34
@Bendy_Pl: mi to wygląda na tosta,
Widziałem w internecie toster który wypiekał taka twarz na chlebie
Edit: Po wpisaniu w wyszukiwarkę jesus face toaster natrafiłem na taką stronę: burntimpressions . com
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:10
Tylko ja najpierw zobaczyłem ten chleb a dopiero potem broń?
Odpisz
22 czerwca 2020, 13:23
Czemu jest tam Jezus w toście?
Odpisz
22 czerwca 2020, 13:48
@Kejdzej: bo to święty tost
Odpisz
22 czerwca 2020, 13:39
Umie gotować
Odpisz
22 czerwca 2020, 13:10
Przez memy powiązane z jedzeniem i bronią dostaję flashbacki z Assassination Classroom
Odpisz