Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ekstrawertyk9

24 czerwca 2020, 16:20

Avatar sliwak2001

24 czerwca 2020, 16:43

@Ekstrawertyk9: ja jebe, czemu?

Avatar Yeyau

24 czerwca 2020, 16:46

@sliwak2001:
Po są zaniżane oceny.

Avatar gvcxzxcxfg

24 czerwca 2020, 16:58

@Yeyau: ja jebe, a czemu?

Avatar sliwak2001

24 czerwca 2020, 17:01

@gvcxzxcxfg: Ja jebe w tym wątku, a nie ty

Avatar rolewicz3

24 czerwca 2020, 17:05

@sliwak2001: Nie znam sytuacji Ekstrawertyka9, ale u mnie nasza facetka stwierdziła, że coś nam się dziwnie przez e-lekcje średnia podniosła (w porównaniu do poprzedniego półrocza) i mniej więcej połowie klasy zaniżyła ocenę.

Avatar sliwak2001

24 czerwca 2020, 17:06

@rolewicz3: To po prostu smutne, cieszę się, że tego za mocno nie doświadczyłem

Avatar Yeyau

24 czerwca 2020, 17:12

@gvcxzxcxfg:
Nie mam pojęcia.

Avatar rolewicz3

24 czerwca 2020, 17:15

@sliwak2001: Mogę chwilę być szczery? Nie sądzę, że zapracowałbym na 5 "legitnymi" sposobami. Na poprzednie półrocze miałem 4.29, ale sądzę, że to szczyt moich możliwości, więc mi to nie do końca przeszkadza.
I jak bardzo nie jestem nią zawiedziony, ostatecznie mi podniosła ocenę, bo brakowało mi na styk do paska. Jednak niesmak został i wiem, że nie każdy spojrzy na siebie i obiektywnie oceni swoje możliwości.

Avatar Patryczak22

Edytowano - 24 czerwca 2020, 17:23

@rolewicz3: Zgadnijcie które oceny są już podczas kwarantanny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
bylojuz12

24 czerwca 2020, 19:02

@Patryczak22: Na każdej ocenie jest data.

Avatar Ekstrawertyk9

24 czerwca 2020, 21:02

@sliwak2001: Bo powiedziała , że to ocena końcoworoczna. To po jakiego grzyba wpisała mi ją w ocenę końcową na drugi semestr ? XD

Avatar
Trucizna

24 czerwca 2020, 22:21

@Ekstrawertyk9: U mnie pani od polskiego twierdzi, że na średnią jakoś bardzo nie patrzy, a na aktywność na lekcji i takie co nie ocenia jakoś szczegółowo, bo po co? I tak z polskiego mamy najwięcej ocen. No i jest tak, że czasami osoby ze średnią 4 mogą dostać 3, a inne ze średnią 4 mogą dostać 5.

Avatar Ekstrawertyk9

24 czerwca 2020, 22:39

Bo polski system edukacji to syf. A u Finów? 10 letnia reforma. 10 letnia powtarzam. A u nas? Pół roku. I co nam to dało? Wszystkie zadania przekopiowane, brak jakich kolwiek nowości z wyjątkiem tego że nie ma gimnazjum (jedyna zmiana, plus chociaż taki że jest dobra) jednak nie zmienia to faktu że to za mało jak na reformę. Rząd powinien w to włożyć trochę więcej wysiłku, bo ta reforma, jest po prostu zrobiona na odwal.

Avatar Ekstrawertyk9

24 czerwca 2020, 22:40

@Ekstrawertyk9: I nowością są jeszcze nowe okładki od książek :)

Avatar
Trucizna

24 czerwca 2020, 22:48

@Ekstrawertyk9: Dlaczego syf? U mnie polski ma najlepsze zasady dodatkowo nas trochę rozpuszcza pani. Ale sam system edukacji to i tam gówno, ale nie chce mi się teraz kolejny raz na ten temat rozpisywać.

Avatar gvcxzxcxfg

25 czerwca 2020, 10:05

@sliwak2001: a to ja przepraszam

Avatar kazekage895

24 czerwca 2020, 22:33

Pamiętny odcinek

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2020, 17:19

Nam wyłączyli podgląd średniej, chyba wiadomo z jakiego powodu.

Avatar antonippp

Edytowano - 24 czerwca 2020, 16:09

Potrzebujemy więcej memów z miodowych lat

Avatar WampirZZielonki

24 czerwca 2020, 16:09

@antonippp: No dobra robi się.

Avatar starmagedon

23 czerwca 2020, 13:22

Jeśli z prac domowych masz 5 a ze sprawdzianu 2 to się nie dziw, że tak jest, ale nie zawsze tak jest

Avatar Uruchamiacz

23 czerwca 2020, 14:44

@starmagedon: Coś dużą wagę mają te prace domowe

Avatar Chiroaka

23 czerwca 2020, 13:18

To prawie o mnie ale w ostatniej chwili mi poprawiła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Były nóżki, nie ma nóżek

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka