Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 czerwca 2020, 16:20
Odpisz
24 czerwca 2020, 16:43
@Ekstrawertyk9: ja jebe, czemu?
Odpisz
24 czerwca 2020, 16:46
@sliwak2001:
Po są zaniżane oceny.
Odpisz
24 czerwca 2020, 16:58
@Yeyau: ja jebe, a czemu?
Odpisz
24 czerwca 2020, 17:01
@gvcxzxcxfg: Ja jebe w tym wątku, a nie ty
Odpisz
24 czerwca 2020, 17:05
@sliwak2001: Nie znam sytuacji Ekstrawertyka9, ale u mnie nasza facetka stwierdziła, że coś nam się dziwnie przez e-lekcje średnia podniosła (w porównaniu do poprzedniego półrocza) i mniej więcej połowie klasy zaniżyła ocenę.
Odpisz
24 czerwca 2020, 17:06
@rolewicz3: To po prostu smutne, cieszę się, że tego za mocno nie doświadczyłem
Odpisz
24 czerwca 2020, 17:12
@gvcxzxcxfg:
Nie mam pojęcia.
Odpisz
24 czerwca 2020, 17:15
@sliwak2001: Mogę chwilę być szczery? Nie sądzę, że zapracowałbym na 5 "legitnymi" sposobami. Na poprzednie półrocze miałem 4.29, ale sądzę, że to szczyt moich możliwości, więc mi to nie do końca przeszkadza.
I jak bardzo nie jestem nią zawiedziony, ostatecznie mi podniosła ocenę, bo brakowało mi na styk do paska. Jednak niesmak został i wiem, że nie każdy spojrzy na siebie i obiektywnie oceni swoje możliwości.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2020, 17:23
@rolewicz3: Zgadnijcie które oceny są już podczas kwarantanny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
24 czerwca 2020, 19:02
@Patryczak22: Na każdej ocenie jest data.
Odpisz
24 czerwca 2020, 21:02
@sliwak2001: Bo powiedziała , że to ocena końcoworoczna. To po jakiego grzyba wpisała mi ją w ocenę końcową na drugi semestr ? XD
Odpisz
24 czerwca 2020, 22:21
@Ekstrawertyk9: U mnie pani od polskiego twierdzi, że na średnią jakoś bardzo nie patrzy, a na aktywność na lekcji i takie co nie ocenia jakoś szczegółowo, bo po co? I tak z polskiego mamy najwięcej ocen. No i jest tak, że czasami osoby ze średnią 4 mogą dostać 3, a inne ze średnią 4 mogą dostać 5.
Odpisz
24 czerwca 2020, 22:39
Bo polski system edukacji to syf. A u Finów? 10 letnia reforma. 10 letnia powtarzam. A u nas? Pół roku. I co nam to dało? Wszystkie zadania przekopiowane, brak jakich kolwiek nowości z wyjątkiem tego że nie ma gimnazjum (jedyna zmiana, plus chociaż taki że jest dobra) jednak nie zmienia to faktu że to za mało jak na reformę. Rząd powinien w to włożyć trochę więcej wysiłku, bo ta reforma, jest po prostu zrobiona na odwal.
Odpisz
24 czerwca 2020, 22:40
@Ekstrawertyk9: I nowością są jeszcze nowe okładki od książek :)
Odpisz
24 czerwca 2020, 22:48
@Ekstrawertyk9: Dlaczego syf? U mnie polski ma najlepsze zasady dodatkowo nas trochę rozpuszcza pani. Ale sam system edukacji to i tam gówno, ale nie chce mi się teraz kolejny raz na ten temat rozpisywać.
Odpisz
25 czerwca 2020, 10:05
@sliwak2001: a to ja przepraszam
Odpisz
24 czerwca 2020, 22:33
Pamiętny odcinek
Odpisz
24 czerwca 2020, 17:19
Nam wyłączyli podgląd średniej, chyba wiadomo z jakiego powodu.
Odpisz
Edytowano - 24 czerwca 2020, 16:09
Potrzebujemy więcej memów z miodowych lat
Odpisz
24 czerwca 2020, 16:09
@antonippp: No dobra robi się.
Odpisz
23 czerwca 2020, 13:22
Jeśli z prac domowych masz 5 a ze sprawdzianu 2 to się nie dziw, że tak jest, ale nie zawsze tak jest
Odpisz
23 czerwca 2020, 14:44
@starmagedon: Coś dużą wagę mają te prace domowe
Odpisz
23 czerwca 2020, 13:18
To prawie o mnie ale w ostatniej chwili mi poprawiła
Odpisz