Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Cringe_Lady

18 maja 2022, 21:06

Tylko że jak góral (taki jak ja) chce gdziekolwiek pojechać to musi nad morze.

Avatar GoferP

29 czerwca 2020, 01:24

womda mnie przekonuje bardzej

Avatar
CzasNaBoczek

24 czerwca 2020, 00:49

Góry, nie ma tam grybych januszy i grażyn

Avatar shirrhai

27 czerwca 2020, 10:01

Są i pchają się w japonkach na Świnicę xD

Avatar Weffer

27 czerwca 2020, 05:08

Wyszło z niej życie i nadal się rozwija

Avatar polski_skoczek

23 czerwca 2020, 22:02

Ja mieszkam nad morzem więc automatycznie wolę góry

Avatar TSPLN

26 czerwca 2020, 14:05

@polski_skoczek: ja mam na odwrót

Avatar Rakiczan

26 czerwca 2020, 22:49

@polski_skoczek: A ja wole swój pokój

Avatar Mikrus19

26 czerwca 2020, 16:33

MAZURYYYY
-mili ludzie....
-piekne dziewczyny....
-bajeczne widoki....

Avatar NesquikBoi

26 czerwca 2020, 19:29

@Mikrus19: swój pokój:
- laptop/komputer/konsola i gry
- żarcie i picie
- spokój

Avatar Toitoi666

26 czerwca 2020, 15:29

Mmmm...Womda mnie przekonała.

Mieszkam prawie w górach a na północy polski byłam 3 lata temu więc z chęcią w tym roku pojadę bo mi mama obiecała.

Avatar BigSmoke2077

Edytowano - 26 czerwca 2020, 15:27

Ale wiecie że one wypietrzaja się dzięki
Ruchu kontynentalnego i W O D Y

Avatar Piotreksulk

26 czerwca 2020, 15:18

Moja najwieksza pasja jest downhill. Wczoraj zlamalem nadgarstek. Dzisiaj ojciec powiedzial mi ze nie moge wiecej tego robic. Ten mem mnie boli. Ten komentarz nie ma sensu, zegnam

Avatar Wenglan

26 czerwca 2020, 15:05

Nienawidzę zimna

Avatar Stary_Vesemir

26 czerwca 2020, 14:45

Dacie ten szablon

Avatar Stary_Vesemir

26 czerwca 2020, 14:46

Avatar OwOcomedy

26 czerwca 2020, 15:11

@Stary_Vesemir: ten szablon jest już dość nadurzywanyi większość jejaków nie chce już memów z tym szablonem.

Avatar Stary_Vesemir

26 czerwca 2020, 15:12

@OwOcomedy: ale mam fajny pomysł

Avatar OwOcomedy

26 czerwca 2020, 15:14

@Stary_Vesemir: w takim razie masz

Avatar Stary_Vesemir

26 czerwca 2020, 15:34

@OwOcomedy: dzięki

Avatar MemeMaster28

26 czerwca 2020, 14:21

W góry , nie lubię morza i polskich januszy

Avatar JaJestemZWami

23 czerwca 2020, 22:04

Oceany i lądy również kształtują się przez tysiące lat.
W przeciągu roku kontynenty odsuwają się o 2 cm.
Kiedyś nie było kontynentów. Był jeden superkontynent zwany Pangeą, więc moim zdaniem op się nie popisał.

Avatar SurMix

23 czerwca 2020, 22:55

Avatar Manhunt

23 czerwca 2020, 22:02

śmieci

w morzu mamy też śmieci, to nie tylko woda

Avatar
niemamnietu

23 czerwca 2020, 22:10

@Manhunt: A zwłaszcza wyspy śmieciowe, takie jak Wielka Brytania

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ładne rzeczy

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nieuczciwa ocena

Nie są aż takie pyszne

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka