A Ty gdzie się wybierasz na wakacje?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Lekko nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie zadzieraj z bobrami
Za co ta premia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 maja 2022, 21:06
Tylko że jak góral (taki jak ja) chce gdziekolwiek pojechać to musi nad morze.
Odpisz
29 czerwca 2020, 01:24
womda mnie przekonuje bardzej
Odpisz
24 czerwca 2020, 00:49
Góry, nie ma tam grybych januszy i grażyn
Odpisz
27 czerwca 2020, 10:01
Są i pchają się w japonkach na Świnicę xD
Odpisz
27 czerwca 2020, 05:08
Wyszło z niej życie i nadal się rozwija
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:02
Ja mieszkam nad morzem więc automatycznie wolę góry
Odpisz
26 czerwca 2020, 14:05
@polski_skoczek: ja mam na odwrót
Odpisz
26 czerwca 2020, 22:49
@polski_skoczek: A ja wole swój pokój
Odpisz
26 czerwca 2020, 16:33
MAZURYYYY
-mili ludzie....
-piekne dziewczyny....
-bajeczne widoki....
Odpisz
26 czerwca 2020, 19:29
@Mikrus19: swój pokój:
- laptop/komputer/konsola i gry
- żarcie i picie
- spokój
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:29
Mmmm...Womda mnie przekonała.
Mieszkam prawie w górach a na północy polski byłam 3 lata temu więc z chęcią w tym roku pojadę bo mi mama obiecała.
Odpisz
Edytowano - 26 czerwca 2020, 15:27
Ale wiecie że one wypietrzaja się dzięki
Ruchu kontynentalnego i W O D Y
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:18
Moja najwieksza pasja jest downhill. Wczoraj zlamalem nadgarstek. Dzisiaj ojciec powiedzial mi ze nie moge wiecej tego robic. Ten mem mnie boli. Ten komentarz nie ma sensu, zegnam
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:05
Nienawidzę zimna
Odpisz
26 czerwca 2020, 14:45
Dacie ten szablon
Odpisz
26 czerwca 2020, 14:46
@Stary_Vesemir: ?
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:11
@Stary_Vesemir: ten szablon jest już dość nadurzywanyi większość jejaków nie chce już memów z tym szablonem.
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:12
@OwOcomedy: ale mam fajny pomysł
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:14
@Stary_Vesemir: w takim razie masz
Odpisz
26 czerwca 2020, 15:34
@OwOcomedy: dzięki
Odpisz
26 czerwca 2020, 14:21
W góry , nie lubię morza i polskich januszy
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:04
Oceany i lądy również kształtują się przez tysiące lat.
W przeciągu roku kontynenty odsuwają się o 2 cm.
Kiedyś nie było kontynentów. Był jeden superkontynent zwany Pangeą, więc moim zdaniem op się nie popisał.
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:55
@JaJestemZWami:
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:02
śmieci
w morzu mamy też śmieci, to nie tylko woda
Odpisz
23 czerwca 2020, 22:10
@Manhunt: A zwłaszcza wyspy śmieciowe, takie jak Wielka Brytania
Odpisz