To jest jedna z rzeczy która boli mnie najbardziej.
Bo masz spokój, rysujesz i sobie i łazisz po drzewach, w spokoju nabijasz levele w grach, ogólnie czilera.
A tu pojawia się przypomnienie, że niedługo musisz ścisnąć dupę i przygotować się na powrót do budy.
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2020, 12:35
Ale przycięte
Odpisz
2 lipca 2021, 00:25
@SuperCebula: Inaczej Byłby Watermark twórcy.
Odpisz
25 czerwca 2020, 12:36
Prawdopodobnie nawet po wakacjach jeszcze nie wrócimy do szkoły a e lekcje będą jeszcze trwały
Odpisz
25 czerwca 2020, 15:11
jeżeli przez wakacje wskaźnik zakażeń urośnie bardziej, a już rośnie, to zobaczymy się dopiero w grudniu
Odpisz
14 stycznia 2021, 11:52
o siema odkop
Odpisz
14 stycznia 2021, 12:10
@Bobiepl: no kto by pomyślał, co nie?
Odpisz
14 stycznia 2021, 12:19
no że będą nas izolować do nowego roku i dalej
Odpisz
28 czerwca 2020, 21:40
Chyba chodzi o pepco, od początku sierpnia dawali te reklamy
Odpisz
28 czerwca 2020, 21:30
Wyobraźcie sobie jakby puszczali to nawet zanim zaczną się wakacje
Odpisz
28 czerwca 2020, 18:11
Już czekam na tych sku*wieli z działów marketingów supermarketów.
Odpisz
25 czerwca 2020, 13:44
To jest jedna z rzeczy która boli mnie najbardziej.
Bo masz spokój, rysujesz i sobie i łazisz po drzewach, w spokoju nabijasz levele w grach, ogólnie czilera.
A tu pojawia się przypomnienie, że niedługo musisz ścisnąć dupę i przygotować się na powrót do budy.
Odpisz
25 czerwca 2020, 12:42
Ale jest progres
Jeszcze nie widziałem żadnej świątecznej reklamy
Odpisz
25 czerwca 2020, 12:36
Trochę wcześnie jak na takie reklamy
Odpisz
25 czerwca 2020, 12:37
memy o reklamach o powrocie do szkoły pojawią się szybciej niż same reklamy
Odpisz