"Proszę pani, tu jest błąd"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba brać osobną torbę
Powodzenia
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2020, 19:49
skąd wziąć takie okulary?
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:59
Odpisz
30 czerwca 2020, 14:58
Odpisz
Edytowano - 30 czerwca 2020, 13:56
Ja kiedyś znalazłem 4 błędy na sprawdzianie z fizyki i takiej średniej 4 zrobiła się 6 XD
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2020, 16:55
Ale okazuje się, że wpisała ci o 3 punkty za dużo i obniża ci ocene ale gratuluje uczciwości
Odpisz
25 czerwca 2020, 16:57
@starmagedon:
Odpisz
30 czerwca 2020, 12:45
@starmagedon: miałam taką niepisaną zasadę z moją (byłą) przyjaciółką z podstawówki, że jak znajdziemy błąd w kartkówce czy sprawdzianie to będziemy uczciwe i pójdziemy do pani.
No więc raz dostałam jakaś dobrą ocenę (5 albo 4+) i poszłam do pani i powiedziałam "że tu mam błąd" "Ok już poprawiam. Miło, że jesteś uczciwa, ale no jedna ocena niżej, bo jesteś na granicy punktów"
I se myślę spoko. Resztę oceń mam ok i raczej nic mi to nie zmieni.
Przychodzę do ławki, a ta przyjaciółka do mnie mówi "wow. Ale jesteś jednak glupia. Ja bym se zostawiła"
Kurtyna.
Odpisz
30 czerwca 2020, 10:43
Mi kiedyś zabrakło jednego punktu do szustki i okazało się że pani się pomyliła i zaznaczyła dobrą odpowiedź jako złą, i dostałam szustkę.
Odpisz
30 czerwca 2020, 09:26
Ja raz na jednym spr znalazłem aż trzy błędy i zamiast 3 dostałem 4
Odpisz
25 czerwca 2020, 21:16
I po chwili okazuje się, że jedynym błędem jesteś ty
Odpisz
25 czerwca 2020, 17:26
Mnie ze dwa razy taka sytuacja z historii uratowała, brakowało 2 pkt. i cyk dwa błędy przy sprawdzianu
100% satysfakcji i szczęścia
Odpisz