Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2013, 16:32
A ja jestem wegetarianka i czuje sie lepiej od tych grubasòw obzerajacych sie miesem :)
Odpisz
10 czerwca 2018, 14:41
@chihuahua111: A wiedziałaś że Mariusz Pudzianowski je mięso?
Odpisz
3 stycznia 2018, 02:40
Nawet w internecie mnie obrażają xd
Odpisz
20 listopada 2014, 07:46
Przykro mi, gówno prawda :)
Odpisz
2 maja 2017, 09:50
@kotekada4: To szczera prawda, Internet nie kłamie.
Odpisz
7 lipca 2011, 10:54
obrazek spoko, ale przytocze czytat:
:- Nie wiesz bezmyslnie informacja z interntu bo nie masz pewnosci czy to prawda.
-Albert Einstein ;]
Odpisz
7 lipca 2011, 11:54
@krzynu: tak to czytam i nie wiem o co Ci chodzi, a tu wystarczy poprawić * wierz i * informacjom.
Odpisz
7 lipca 2011, 16:47
@krzynu: 1) AAAAA OCZY BOLĄ za dużo błędów ortograficznych.
2) Einstein zmarł w 1955 a internet "wynaleźli" w 1969 (tak właściwie to sieć próbna). CZOP
Odpisz
8 lipca 2011, 16:30
@Qba4801PL: hahahaha :D tylko tam nie umieraj bo bede mial cie na sumieniu xD
Odpisz
6 września 2013, 19:18
@krzynu: np.ta bo w jego czasach internetu nie było.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2013, 20:22
@deadxp: ludzie to ku*wy nedzy to byl zart
Odpisz
6 września 2013, 20:49
@krzynu: wiem ale ostatnio dużo takich troli z abrahamem lincolnem jest.
Odpisz
21 lutego 2012, 18:12
EJ
Odpisz
12 lipca 2011, 14:17
ja tam nic przeciwko wegetarianinom nie mam, za to weganizm to już przesada...
sorry za błąd :)
Odpisz
7 lipca 2011, 22:12
Hmmm... "narodowość Wegetariańska".
Albo "Republika Wegetaria".
Kto to w sumie tam wie te zrywy społeczne...
Odpisz
7 lipca 2011, 20:59
Ja tam do wegetarianinów nic nie mam....
Odpisz
7 lipca 2011, 18:09
dobre. Ja bez miesa nie dam rady.
Schaboszczak. Mmm. :))
5/5
Odpisz
7 lipca 2011, 16:19
3/5
Odpisz
7 lipca 2011, 13:56
Jeśli Wegetarianin to idiota..
To jaki był Tarzan ??
=)
Odpisz
7 lipca 2011, 13:10
heh ja jestem wegatarianinem:D
Odpisz
7 lipca 2011, 11:56
taki wegetarianin to nawet minety nie strzeli bo steku przeciez nie polize haha
tarkus popieram w 100%
Odpisz
7 lipca 2011, 11:08
krzynu jeżeli już piszesz fałszywy cytat to chociaż *** napisz go poprawnie -.- spaliłeś coś co próbowałeś osiągnąć ;x
... Zawsze myślałem ze wegetarianie to idioci ...
Odpisz
7 lipca 2011, 10:53
hahahaha 5/5 do ulu.. to mi się podoba..
Odpisz