Tato? Ale ty przecież poszedłeś po mleko, prawda?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 czerwca 2020, 23:40
To jest fanart z au undertale, który zwie się underworld (nie wiem po co to piszę, może komuś się przyda nw)
Odpisz
26 czerwca 2020, 11:45
@Mafelusz: W sumie samo AU jest ciekawe
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:35
a o czym jest to AU? Bo nie znam
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:39
Underworld. Frisk zrobiła reset, ale (klasyczna wymówka) coś się zepsuło i wszyscy wyglądają tak jak ten Sans na memie i nie są szczególnie dość przyjaźni. Po więcej info wyszukaj sobie, bo nie chce mi się tego robić
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:25
moim ulubionym au jest dusttale i disbelief, a twoje? (W sumie trochę ciężko disbelief papyrus nazwać au, bo to jedna walka z bossem, ale niech będzie)
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:48
@ruplek: moje chyba XTale i trochu Święta Dwójka (Fell i Swap)
Odpisz
29 czerwca 2020, 23:28
kojarzę X-tale, ale fell i swap zna chyba każdy kto miał styczność z au
Odpisz
30 czerwca 2020, 06:54
@ruplek: Eee, szczerze to nie wiem. Blind Frisk jest nawet urocze, ale naprawdę mam problemy z wybraniem czegoś
Odpisz
30 czerwca 2020, 00:42
Czyli powrót do Undertala jak dla mnie spk
Odpisz
30 czerwca 2020, 00:18
przygotuj się na r*chańsko
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:14
Kupiłem Undertale. Warto było?
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:21
@Hub130602: Jak przejdziesz grę to raczej sam sobie odpowiesz na to pytanie czy warto było
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:14
@Hub130602: Jak nie znasz tej gry na pamięć dzięki wiki to masz szansę się nieźle bawić. A są jeszcze fanowskie AU
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:11
Macie sam obrazem, może komuś się przyda
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:12
Będe tym straszył ludzi po nocach.
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:14
@SzczypiorekYT: Udanego straszenia World!Sansem
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:12
Xd😂😂👍😍😁
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:15
@nEtLaRrEq:
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:16
zbieram wdółgłosy no offense
Odpisz
25 czerwca 2020, 22:17
@nEtLaRrEq: To masz jeszcze jeden na zachęte
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:26
@nEtLaRrEq: Imagine używanie emotek w 2020
Odpisz