Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar memda

1 lipca 2020, 16:38

rzynom holofnia jag dosi zie bydal do lupie blenmndy orftogficze

Avatar NUI3Y

26 czerwca 2020, 08:53

Nie wiem jak można na niego głosować, to już Żółtek jest bardziej poważny.

Avatar tomek123321

26 czerwca 2020, 09:04

@NUI3Y: Jedyne dobre co mogłoby z tego wyjść moim zdaniem to oderwanie się od POPiSu, ale czy Hołownia da sobie radę jako prezydent?

Avatar NUI3Y

26 czerwca 2020, 09:06

@tomek123321: No właśnie, osobiście bym wolał aby nawet jakiś radykał obojętnie z której strony wygrał niż Hołownia

Avatar
kroganin

26 czerwca 2020, 09:43

@NUI3Y: To tak jakby grać w MMO i z pierwszego poziomu przeskoczyć na maksymalny.

Avatar Brunoneq

Edytowano - 26 czerwca 2020, 10:04

@NUI3Y: kemysz to da dofinansowanie na oscypki a duda podpisuję każdą ustawę jaką dostanie,no i jest homofobem

Avatar
kroganin

26 czerwca 2020, 10:27

@Brunoneq: Duda nie jest homofobem, a po prostu mocno uderza w religijność polaków.

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2020, 10:50

tak samo jak Bosak nie jest radykałem bo jak sie wczyta w jego program to tam wcale radykalnych postulatów nie ma.

Avatar Broski

29 czerwca 2020, 11:10

@NUI3Y: Czytałem kilka wypowiedzi Żółtka i to taki sam oszołom jak Korwin.

Avatar
kroganin

29 czerwca 2020, 11:24

@Broski: Gówno o nich wiesz. Największym wariatem z nich jest Braun, który co roku opowiada, że Yoda z gwiezdnych wojen jest żydem. (Btw. kocham go za to)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2020, 11:38

Hołownia i Znadberg najwiekszy wariat

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 11:53

Avatar Konkii_16

29 czerwca 2020, 11:54

@NUI3Y: i dobrze, prezydent nie powinien mieć kija w dupie za przeproszeniem.

Avatar mememe5

29 czerwca 2020, 10:07

Wiedziałem że będzie z tego MeM

Avatar cotthlette

26 czerwca 2020, 09:32

Oneiii, jak to aktor i prezenter z TV ma być prezydentem
Tymczasem Reagan

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2020, 10:14

@cotthlette: Regan przynajmniej miał dobry program, był charyzmatyczny, a przy tym z poczuciem humoru.

Avatar
kroganin

26 czerwca 2020, 10:29

@cotthlette: Fajnie, że Reagan był dobrym prezydentem, ale to nie znaczy że teraz każdy kabareciarz, który do nas przyjdzie musi piastować jakieś urzędy w rządzie.

Avatar cotthlette

26 czerwca 2020, 10:35

Wiem, po prostu jajca se robie

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2020, 10:35

otóż to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

To by wystarczyło

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka