Dla niektórych dwóje i tróje to dobre oceny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Z klasą się trzeba urodzić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
To będzie bolało
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 07:35
Pani w klasach 1-3 zawsze mówiła, że czwórka i trójka to nie jest zła ocena
Odpisz
29 czerwca 2020, 15:38
Zdane to zdanie, na ch*j drążyć temat.
Kiedyś ostro walczyłem o oceny, bo rodzice tak chcieli. I dopiero na studiach zdałem sobie sprawę jak bardzo to było bez znaczenia
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:48
Ja tam mam najwyższe oceny i zachowanie wzorowe.
A na końcu roku puściłam hymn sowieckiej Rosjii oraz Dorime na cały regulator XDDD
Nie ważne jakie masz oceny, byle by nie być nudną p1zdą.
Odpisz
29 czerwca 2020, 14:37
Mam same dobre
Odpisz
26 czerwca 2020, 11:02
"A ty się cieszysz się"
OP 2k20
Odpisz
26 czerwca 2020, 14:03
@SuperCebula: Faktycznie błąd
Odpisz
26 czerwca 2020, 10:49
A ja po 14
Odpisz