Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Moje_Rysunki12

3 listopada 2022, 16:24

Głupia to ona jest, k...a

Avatar Spider007

5 marca 2021, 18:43

Ja: *kupuje sobie komputer za 2k*
Matka: wyobraź sobie że kupił komputer za 7 tysięcy!

Avatar jeja_12

26 czerwca 2020, 22:27

Ja: *składam komputer za 300zł*
Moja mama do koleżanki: Mój syn złożył komputer za 3 tysiące!
za 3 tyś to bym mógł rdr2 odpalić a tutaj ledwo minecraft w 30 fps odpala na niskich

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar SynMarnotrawny

10 lipca 2020, 06:42

@nEtLaRrEq: Nie wiem jak na xboxie ale na ps4 jest taka na odwal sie i część stron ma bardzo ograniczoną funkcjonalność

Avatar jeja_12

10 lipca 2020, 12:23

@SynMarnotrawny: Na Xboxie jest Microsoft Edge, czyli de facto taka jak na windowsie.

Avatar xXkuba22Xx

1 lipca 2020, 22:56

trochę źle użyty szablon

Avatar Juliusz_Cezar

1 lipca 2020, 18:19

Lepsza konsola za 1300 zl wg mnie.

Avatar Mr_Quicky

1 lipca 2020, 20:12

@Juliusz_Cezar: A nie bo lepiej mieć ps4 pro i kompa za 6k

Avatar ziemniaczki_j1234e

27 czerwca 2020, 06:21

Mogę szablon

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 10:58

Avatar ziemniaczki_j1234e

27 czerwca 2020, 17:13

dzk

Avatar jacek1s

26 czerwca 2020, 22:25

Chciałbym komputer za 10k złotych. Wtedy robiłbym filmiki na YT i strimki na Twichu. Byłoby ogólnie fajnie, bo zarobiłbym dużo pieniążków

Avatar Akosz

26 czerwca 2020, 22:29

@jacek1s: dam ci stary komputer z lat 90 i monitor rct. Cena to 10 tysięcy, przecież będziesz mógł robić streamy, nie?

Avatar jacek1s

26 czerwca 2020, 22:36

@Akosz: Jak dla mnie spoko. Wyślę Ci adres dostawy.

Avatar Akosz

26 czerwca 2020, 22:43

@jacek1s: hmmm...co teraz? Jeszcze nigdy nie zaszłem tak daleko...

Avatar JaJestemZWami

26 czerwca 2020, 22:23

Ja mój rower i moja babcia

Avatar SuperCebula

Edytowano - 26 czerwca 2020, 22:24

@JaJestemZWami: Hajto, pasy i twoja babcia

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 26 czerwca 2020, 22:30

@SuperCebula: Chciałbym.

Najgorsze jest to, że mając taki rower raczej nie mówisz, aby ci go nie ukradł.

Od czasu gdy się dowiedziała 4 razy przecięli kłódkę od szopy.
Mam zapięcie do roweru za 200zł już uszkodzoną (Ma zabezpieczenie przed przecięciem czymkolwiek.)

Strasznie lubi obgadywać.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Rel

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Były nóżki, nie ma nóżek

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka