Utożsamiasz się z Kłapouchym?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chłodno to na pewno nie jest
Rel
Zdeklasowani znowu
Żartownisie
No to skrzynia biegów do wymiany
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 czerwca 2020, 09:19
Zawsze było mi go szkoda
Odpisz
4 lipca 2020, 15:00
a mi ciebie bo lubisz gacha gówno
Odpisz
4 lipca 2020, 15:07
@KrystianSPL: nie lubię tego gówna
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2020, 15:29
@KrystianSPL: a mi ciebie, bo jesteś 10 letnim trollem
Odpisz
5 lipca 2020, 10:19
ok to sorry
Odpisz
5 lipca 2020, 10:21
@KrystianSPL: pomyślałeś że to lubię z powodu mojego profilowego?
Odpisz
6 lipca 2020, 14:08
tak
Odpisz
18 lipca 2021, 14:46
mi też zawsze było szkoda kłapouchego
Odpisz
19 lipca 2021, 08:58
@Szarok: rozumiem
Odpisz
6 września 2020, 16:37
-1 nie zgadzam się z nim
Odpisz
10 lipca 2020, 01:23
Hm nigdy nie zwracałam jakiejś szczególnej uwagi na tego osła, chyba spróbuję obejrzeć Kubusia Puchatka gdzieś w internecie
Odpisz
6 lipca 2020, 08:55
Dostałby opie**ol ode mnie, za powiedzenie czegoś takiego
Odpisz
4 lipca 2020, 19:24
Nie mam swojego domu...
Odpisz
4 lipca 2020, 17:05
Odpisz
4 lipca 2020, 14:56
Ja, który się wyleczył z depresji:
Odpisz
4 lipca 2020, 14:45
Szkoda mi go...
Odpisz
4 lipca 2020, 14:25
Tak bardzo ja
Odpisz
4 lipca 2020, 14:02
Aż chce się go przytulić
Odpisz
27 czerwca 2020, 12:35
Dziewczyny: Billie Elish jest taka mocna
Legendy w głowie:
Odpisz
27 czerwca 2020, 12:18
Odpisz
27 czerwca 2020, 08:58
Odpisz
27 czerwca 2020, 08:43
nie zgadniecie co się robi z osłami
kiełbasę i salami
Odpisz
27 czerwca 2020, 08:28
Najlepszy bohater tej bajki
Odpisz