Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 09:55

Tak się zastanawiam.
Bo Zodiack, taki morderca, którego nie złapali, w tym momencie może mieć 80-90 lat z tego co słyszałam.
Jestem ciekawa jego reakcji na filmy i dokumenty o nim.
(Wsm to on może też nie żyć, ale w jego sprawie oczywiście nic nie jest pewne)

Avatar NorseWarrior

27 czerwca 2020, 09:56

Po Polsku się pisze Zodiak...

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 10:02

@NorseWarrior: Wiesz, według mnie nie powinno się spolszczać imion/przydomków angielskich.
A co się stanie, jak napiszę oryginalny przydomek? Coś się komuś stanie? Chyba tylko twojemu nazbyt czułemu instynktowi Grammar Nazi.

Avatar
Konto usunięte

27 czerwca 2020, 10:17

Angielski ma wiele lepszych cech od polskiego, ale na pewno nie jest to ortografia, więc jej nie zapożyczajmy lepiej xd

Avatar Mikrus19

2 lipca 2020, 09:37

Wg niektórych Zodiak został złapany i zmarł w drodze na proces. Inni twierdzą, że Zodiaków było dwóch. Jeden odpowiedzialny za morderstwa, drugi za pisanie listów....

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2020, 10:19

@Mikrus19: Ja czerpałam wiedzę ze źródeł, według których był nigdy nie pochwycony i ostatni list napisał po premierze Egzorcysty, po czym już nic nie pisał i "ulotnił" się.

Avatar Mikrus19

2 lipca 2020, 10:53

To mogłoby się zgadzać z tym, że pochwycony został jeden Zodiak, a drugi, odpowiedzialny za pisanie, nie.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2020, 10:59

@Mikrus19: hmmm..
Sprawa jest trochę zbyt skomplikowana, ale być może masz rację.

Avatar xHaroTM

2 lipca 2020, 16:26

język to język

Avatar Mikrus19

2 lipca 2020, 18:53

Możemy tu snuć jedynie teorie....

Avatar Kapitalista

27 czerwca 2020, 09:39

Gówno prawda zabiłem 19 osób a nie 17.

Avatar
niemamnietu

27 czerwca 2020, 10:18

@Kapitalista: Bez różnicy

Avatar Anonim7362616

27 czerwca 2020, 11:16

ile osób zabił kapitalista, można pomylić się o 2

Avatar d0wek

2 lipca 2020, 13:03

Avatar hlepo

27 czerwca 2020, 09:35

Nie uchwytny ale robią o nim program w telewizji gdzie pokazują jego wszystkie sekrety i wywiady z nim

Avatar shirrhai

2 lipca 2020, 09:12

@hlepo: Ale go nie chwytają.

Avatar Yoda_MLG

2 lipca 2020, 11:20

@hlepo: no właśnie w większości nawet rozwiązanych spraw 3/4 szczegółów i śladów nie jest ujawniane nigdy aby nie zdradzać metod policyjnych

Avatar Dogeu

Edytowano - 2 lipca 2020, 10:02

Mamo mamo jestem w telewizji! Zobacz, to ja!

Avatar
Kolorblind

27 czerwca 2020, 09:24

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kahol05
Dodane przez: Kahol05

Totalnie

Phi!

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka