Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Totalnie
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2024, 23:50
A powinno być
Odpisz
19 stycznia 2021, 14:02
A to nie jest?
Odpisz
19 stycznia 2021, 14:03
a co tonie?
Odpisz
22 października 2019, 22:29
Prawdziwy jejak wie... że tło jest przeźroczyste
Odpisz
26 marca 2017, 12:24
Czy powinnam coś tutaj widzieć? Widzę tylko napis
Odpisz
8 września 2016, 11:09
Jestem niekóry :D
Odpisz
2 czerwca 2016, 15:06
Poruszaj w górę i w dół...
Odpisz
Edytowano - 20 marca 2016, 10:11
Wyjaśnienie: Tło obrazka jest przeźroczyste, ale nie dla naszych oczu. Tak działa biało-szara siatka, używa jej się często w programie GIMP, aby później przekleić rysunek do innego programu bez jego tła.
Odpisz
6 listopada 2013, 21:49
to nie o mnie, mam się smucić czy cieszyć?
Odpisz
7 listopada 2013, 20:29
@bylejakbylegdzie: Zależy, czy uważasz bycie nerdem-informatykiem za coś dobrego.
Odpisz
8 listopada 2013, 16:57
@Piotr99: Nerdem informatykiem huh?
Gdyby nie te nerdy, miałbyś w awatarze prawdziwe sceny wojny, a nie battlefielda, nerdzie graczu ;*
Odpisz
8 listopada 2013, 17:14
@Farciarz: Wiem jak ważna jest praca informatyków i sam chcę nim być. Trochę pożartować sobie można.
Odpisz
15 lutego 2016, 14:42
@bylejakbylegdzie: Pamiętałeś o tym komentarzu?
Odpisz
15 lutego 2016, 16:39
@Szymon123PL: nie
Odpisz
15 lutego 2016, 15:07
To ja ! Co wygrałem ?
Odpisz
21 stycznia 2016, 19:29
O patrz!Wreszcie jakiś obrazek o mnie.
Odpisz
11 marca 2014, 16:12
emm...ja widze kratkę ...dobrze czy źle ????!!!
Odpisz
21 stycznia 2016, 14:21
@qbadrewnik: To tło jest przeźroczyste.
Taką szachownicę przyjmuje się za przeźroczystą w większości programów graficznych.
Odpisz
8 listopada 2013, 22:06
dla tych co się nie znają na grafice- ta kratka to tak zwany kanał alfa ;)
Odpisz
8 listopada 2013, 16:09
What the fuck ?
Odpisz
8 listopada 2013, 15:46
Dla ślepych chyba xD
Odpisz
8 listopada 2013, 13:23
No to ja nie jestem ten niektóry!
Odpisz
8 listopada 2013, 13:53
@seba200: raczej niekóry
Odpisz
8 listopada 2013, 14:53
@ooloo: Jaki niekóry?
Odpisz