Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Północne Węgry
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lipca 2020, 22:56
Ej gdzie są takie tanie?
Odpisz
1 lipca 2020, 17:04
Ja mam taką za 20 zł. Fajna, ale już mi się scroll zepsuł.
Odpisz
1 lipca 2020, 10:59
Szczerze mowiac to mi sie poprawil skill po kupieniu mowej myszki
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 10:29
To ja gdy kupiłem świecącą myszkę od manty za 40 zł jakieś 3,5 k dpi po 2 miesiącach usb sie popsuło i albo wchodziło i wyskakiwało powiadomienie że nie można rozpoznać urządzenia albo działało normalnie i po kilku minutach znowu ,
Kupiłem więc nową myszke za 50 zł taką normalną nezprzewodową i cichą że nie było słychać jak się klika , siedze sobie i gram na konsoli słysze huk i widze kota na biurku i myszke na ziemi , już się nie włączyła
Teraz mam nową też jest bezprzewodowa ale już nie jest cicha , mam nadzieje ża kot mi jej nie popsuje jak poprzedniej bo łacznie na myszki do komputera wywaliłem 150 zł
Teraz niektórzy bedą pisać ,, to tzeba se kupić taką porządną " i beda wymieniqć jakieś myszki za 200 zł na które szkoda mi hajsu bo nie potrzebuje jakichś myszek kurde super ultra gaming mouse rgb i inne gówna tylko zwykłą myszke byle żeby działała
Odpisz
1 lipca 2020, 09:29
Ja mam nieświecącą myszkę za 10zł i serdecznie polecam
Odpisz
1 lipca 2020, 09:26
W sumie jak ma regulowane dpi to rzeczywiście coś to daje do grania
Odpisz
1 lipca 2020, 08:14
Normalnie mój młodszy kolega. Myśli, że jak se kupi myszkę z 7000 dpi, to jest już lepszy w każdej grze.
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2020, 08:46
@Witrox16: rozumiem że ze zmianą dpi bo na 7000 nie da się grać
Odpisz
27 czerwca 2020, 14:41
Sounds like my bro
Odpisz
27 czerwca 2020, 17:01
@vikcika2002: ja mam moją myszkę z genesisa za 50zlotycv nie świeci ale jest zajebista i ogólnie a teraz ta sama myszka kosztuje 120 zlotycv
Odpisz
27 czerwca 2020, 23:48
@rysiu311: nwm ja się na tym nie znam
Jedyna gra jaką ogarniam to tetris
Aczkolwiek patrząc na funkcjonowanie mojego brata to on rzeczywiście chyba ma takie podejście
Odpisz