Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jeszcze jak
Nieuczciwa ocena
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 czerwca 2020, 11:14
Słońce mocniej świeci? Serio?
Wręcz przeciwnie, nasze słońce z sekundy na sekundę bardzo powoli gaśnie i zmniejsza się jego aktywność, więc jakim niby cudem miałoby nagle mocniej świecić?
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:16
zadaj to pytanie temu co pisali ten artykuł a nie tu
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:25
Artykuł jest właśnie o tego typu przekłamaniach w podręcznikach
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:27
o kurde właśnie to zauważyłem, myślałem że piszą w artykule że prawdziwe informacje z podręczników to kłamstwo
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:29
cudak przyjacielu jejaku otusz nie bo jak słońce będzie umierać to będzie zwiększać swoją objętość i będzie mocniej świecić a później befzi nie takie jeb i słońce będzie takim małym białym karzełkiem który zdechnie po iluś x latach i zostanie po prostu taka czarna skala z węgla i diamentów
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:36
@rysiu311: ogólnie to przypomniałem sobie że podobno białe karły wypalają się dłużej niż szacowany wiek wszechświata
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:52
@rysiu311: To o czym mówisz, to końcowy etap życia gwiazdy. Słońce stanie się wtedy tzw. czerwonym olbrzymem i rzeczywiście, jego objętość znacznie się zwiększy, lecz moc z jaką będzie świeciło i temperatura na jego powierzchni ulegną zmniejszeniu, a nie powiększeniu, ponieważ tuż przed przekształceniem gwiazdy w czerwonego olbrzyma ustają reakcje w jej jądrze helowym, skutkiem czego jest ona później chłodniejsza.
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2020, 21:10
co 11 lat jest cykl słoneczny że jest goręcej i chłodniej i tak w kółko
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2020, 22:02
Tak, ale na Słońcu pojawia się co raz więcej plam (miejsca chłodniejsze niż reszta powierzchni Słońca), co oznacza, że aktywność naszej gwiazdy się zmniejsza i będzie to trwało do momentu, gdy w końcu reakcje w jej jądrze ustaną całkowicie, a Słońce zmieni się w czerwonego olbrzyma.
Przekonanie, że zmiany klimatu są powodowane przez zmiany aktywności Słońca jest kompletnym mitem.
Cykl słoneczny ma oczywiście wpływ na Ziemię, ale nie aż tak duży.
Odpisz
4 lipca 2020, 11:18
no tak
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2021, 20:53
po 1
Tak, to że cykl Słoneczny ma duży albo całkowity wpływ jest debilizmem, ja tu zaznaczam że to lekko może wpływać
2. To z plamami to nie ma dużo sensu ponieważ dopiero jakieś 1000-5000 lat może być zauważalne ponieważ w Kosmosie takie kilka lat nic nie jest w stanie zmienić, dopiero okresy dla nas wielopokoleniowe
Przez te lata gdzie temperatura poszła w górę to jest małozauważalne, może z 2 plamy więcej na 20 lat
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:17
oops my system crashed i lost my data but i had an antivirus
Odpisz
29 czerwca 2020, 23:22
antivirus is not enough you need protegen
Odpisz
30 czerwca 2020, 11:13
@Luszak: The world only antivirus with data recovery software
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:26
Czy wam też to zdjęcie na gorze wygląda jak scenografia do shrek 4ever ? Wiecie ta w której biegnie do domu i okazuje się że on się nie urodził po czym łapią go wiedźmy
Odpisz
29 czerwca 2020, 19:15
uwielbiam ten szablon
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:06
Bzdury z tvp:
Dżdżownica to robak
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:06
@Filip8975: ja myślę że jednak ryba
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:07
@Endu_112: a może ptak
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:08
@Filip8975: a może samolot
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:08
@Filip8975: jedzenie to jedzenie
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:08
@SuperCebula: +1
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:11
@Filip8975: "Robaki (Vermes) – w zoologii, przestarzały termin określający wyróżniany dawniej w systematyce organizmów typ bezkręgowców, który zawierał robaki płaskie (płazińce) i robaki obłe (obleńce), a także wstężniaki i pierścienice". Dzisiaj tego terminu praktycznie nie używa się w kontekście naukowym, ale dżdżownica to jak najbardziej robak.
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:17
@Filip8975: jak się gmyro to robok, czego nie rozumiesz
Odpisz
29 czerwca 2020, 17:32
@Filip8975: robak to jacek soplica
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:04
Klimat nie istnieje
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:31
@Krzyniu: no widzisz
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:13
Ten też słaby ale nie jest aż tak źle jak było
Odpisz
28 czerwca 2020, 11:02
Opie gratulacje zmieniłeś to gówno na dole na nawet good meme
Odpisz