Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar benben7

28 czerwca 2020, 23:27

Ten jeden raz kiedy mohery nie poszły do kościoła w niedziele

Avatar
Konto usunięte

28 czerwca 2020, 23:29

@benben7: poszły, ale wczesniej/później. Wiesz, miały cały je**ny dzień żeby pójść zagłosować.

Avatar monia_mamona

28 czerwca 2020, 23:29

@benben7: Msze są od rana do wieczora, więc mogły pójść

Avatar baarts

30 czerwca 2020, 19:54

@benben7: knut7

Avatar benben7

30 czerwca 2020, 20:11

@baarts: kiedy byłeś gotowy na obelgę a dostałeś komplement

Avatar baarts

2 lipca 2020, 15:44

@benben7: Nie, knut to kawałki gówna we włosach na dupie.

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2020, 16:13

@baarts: po ch*j ktoś to coś nazwał?

Avatar KicioRozec03

1 lipca 2020, 10:04

;-; star stable mnie nęka

Avatar Uruchamiacz

1 lipca 2020, 10:19

@KicioRozec03: No jak masz nawet awatar z tego to co się dziwisz

Avatar Skryty26

30 czerwca 2020, 23:23

Wybory demokratyczne są po to żeby jak najwiecej ludzi było zadowolonych. Po interneyach widze że tak nie jest. To kto tam głosuje w takim razie.

Avatar L5Man

30 czerwca 2020, 23:13

W sumie w tym kraju zawsze znajdzie się powód do gówno burzy politycznej, nie ważne czy przed wyborami, czy po, czy każdego innego dnia

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2020, 20:25

Ciekawi mnie jak wygląda poparcie w wieku poniżej 18. Ale tylko ci, co są ogarnięci w polityce.

(będzie burza?)

Avatar maslo123_5

30 czerwca 2020, 19:33

Ale nO tEn... TaSrzOwstKi mIau WYgrAć

Avatar Czekoladkapl

29 czerwca 2020, 11:06

Już czekam

Avatar ipencjaseko

29 czerwca 2020, 09:00

Kto wygrał?

Avatar Majnix

29 czerwca 2020, 09:35

@ipencjaseko: Duda, ale będzie druga tura.

Avatar ipencjaseko

29 czerwca 2020, 11:02

@Majnix: dzięki

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2020, 02:24

Ale tylko na chwile całe szczęście

Avatar DeMajkel

Edytowano - 29 czerwca 2020, 00:26

Powinni obniżyć maksymalny wiek wyborców
Change my mind

Avatar Majnix

29 czerwca 2020, 00:32

@DeMajkel: Wtedy wybieralibyśmy między Biedroniem, a Bosakiem XD

Avatar DeMajkel

Edytowano - 29 czerwca 2020, 00:47

@Majnix: W tej sytuacji byliby chociaż wiarygodni kandydaci i zwykła rywalizacja między prawicą a lewica, a nie popychadlo swojej partii vs faszysta, który w kadencji w Wwa spełnił 4 z 56 obietnic

Avatar Majnix

29 czerwca 2020, 01:16

@DeMajkel: Nie lubię Trzaskowskiego, ale broniłem Bosaka o poglądach bardziej prawicowych, więc i tu powiem. Nazywanie Trzaskowskiego faszystą to nadużycie i prowadzi do zamienienia tego słowa w nic więcej niż tylko bezwartościowy frazes do obrażenia drugiej strony politycznej.

Avatar Majnix

29 czerwca 2020, 01:18

@Majnix: Ale racja. Mielibyśmy do wyboru ludzi o konkretnych celach, ideach i postulatach, a nie populizm i socjal+ / Je**ć PiS.

Avatar skelemaster

28 czerwca 2020, 23:54

Święta prawda jest taka że ci co nie głosowali (a mogli) nie powinni mieć nic do powiedzenia na ten temat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

To musiało być męczące

Angielskie śmieszki

Nie znoszę kleszczy

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka