Bezużyteczna ciekawostka na dziś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Dwa oblicza
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Rel
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2023, 18:17
Za to dożywocie bym dał
Odpisz
7 września 2020, 15:00
Bóg w relidze chrześcijan Bóg nie ma orientacji ani płci, bo nie jest człowiekiem
Odpisz
28 września 2020, 19:15
Nie zmienia to faktu że jest gejem
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2020, 09:36
Wiem to od dwóch lat, bo gdy miałem 11 lat byłem podjarany Nirvaną
Znam też większość ciekawostek o Black Sabbath, bo się nimi jarałem jak miałem 12 lat
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:22
a teraz ile masz lat tak w ogóle, bo chyba niewiele więcej z tego, co wiem.
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:55
13
Odpisz
29 czerwca 2020, 21:58
dzieciaku, to ja w twoim wieku...
Dobra, ja miałom fazę fascynacji... muzyką łemkowską. Dziwnie brzmi ale tak było. To chyba się zaraziłom tym przez słuchanie LemON.
A dziś większości z tego nie pamiętam za Chiny.
Aczkolwiek moja rodzina od dawna starego rocka słucha. Więc coś tam wiedziałom i znałom, ale potrzeba mi było na to czasu, żeby w to wpaść.
Odpisz
1 lipca 2020, 16:08
Teraz masz 13 i jarasz się Slipknotem?
Odpisz
1 lipca 2020, 16:16
@WampirZZielonki: Mam 13 i jaram się Rush
Slipknota nigdy nie lubiłem, ogólnie współczesnej muzyki nie lubię
Odpisz
1 lipca 2020, 16:28
Też tak kiedyś miałem, ale teraz mi przeszło i słucham sporo nowości, bo jest dużo dobrych. Ja również nie lubię Slipknot i takich mocnych metalowych zespołów, gdzie ciężko wyczuć jakąś melodie. Rush jest ok, ale za mało słuchałem, żeby mięć opinie.
Odpisz
1 lipca 2020, 16:38
@WampirZZielonki: Obczaj album Hemispheres
Odpisz
1 lipca 2020, 16:49
Szok, tyle razy się jarałeś i cud że cię nie zjarało.
Odpisz
1 lipca 2020, 18:10
@Demon_123: Jeszcze nie raz się będę czymś jarał zapewne
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 01:43
Polecam ci Korna zajebistę brzmienie
Odpisz
2 lipca 2020, 02:19
@Franzzz32464: Nie lubię Nu metalu
Odpisz
1 lipca 2020, 19:29
Ja bym zabił
Odpisz
Edytowano - 2 lipca 2020, 01:42
Oho Katolik, Według chrześcijaństwa Bóg kocha wszystkich, i stworzył nas na swoje podobieństwo więc czemu miałby coś przeciwko takiemu stwierdzeniu ? Czekam na wyjaśnienie
Odpisz
1 lipca 2020, 16:24
Ciekawostka:
Gay także znaczy wesoły
Odpisz
1 lipca 2020, 17:30
@antonippp: nie. To archaizm. Dawniej miało takie znaczenie, teraz już nie
Odpisz
29 czerwca 2020, 11:14
Pewnie przyda się w polskiej szkole
Odpisz
29 czerwca 2020, 09:31
Bóg: no u
Odpisz