Normalni lekarze nie mogą grać w reklamach więc...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 sierpnia 2020, 15:41
A ja pamiętam z tego kanału piofliego odcinek o ku*wiszonie o nazwie yule man. Czyli SCP-4666
Odpisz
29 czerwca 2020, 09:46
Szabloniq?
Odpisz
3 lipca 2020, 20:03
Se wytnij to czarne i masz, leniwa klucho
Odpisz
3 lipca 2020, 20:12
@arenak1111: naprawdę pomogłeś thx
Odpisz
3 lipca 2020, 20:18
Odpisz
3 lipca 2020, 20:18
@Przemek572: Dziękuje Przemku zbawicielu
Odpisz
4 lipca 2020, 00:11
jeszcze ten jakbyś chciał
Odpisz
3 lipca 2020, 21:50
Cholera ten gościu od SCP.
Obejrzałem u niego yule mana.
I mimo że mi wybije osiemnastka za kilka miesięcy to dosłownie tej nocy nie mogłem spać i się bałem.
Od dawien dawna się tak nie czułem jak dzieciak bojący się ciemności.
Odpisz
3 lipca 2020, 23:11
@Kojot23: przyznaję, mocny i klimatyczny materiał
Odpisz
3 lipca 2020, 23:04
Imponujące. Ani jednego wdółgłosu.
Odpisz
3 lipca 2020, 22:49
Dundersztyc?
Odpisz
Edytowano - 3 lipca 2020, 20:53
Pio dobry człek
Odpisz
3 lipca 2020, 21:46
@Ukryty_W_Cieniu: pio to nie czlek to spc 0001 czlowiek w masce ktoremu sprzedajemy dusze zeby miec good content na yt
Odpisz
3 lipca 2020, 21:49
@higrus: Ach no tak. Ale trezba sprawiać pozory normalności, żeby nei było.
Odpisz
3 lipca 2020, 20:21
Co to za kanał
Odpisz
3 lipca 2020, 20:26
@iewek: piofili
Odpisz
3 lipca 2020, 20:41
piofli*
Odpisz
3 lipca 2020, 20:46
@Bearner: dzięki
Odpisz
3 lipca 2020, 20:06
Z czego to?
Odpisz
3 lipca 2020, 20:09
@rzacholeckilas: Piofil, kanał na yt
Odpisz
29 czerwca 2020, 09:29
Doktorze Pio, czy to możliwe ze choruję na "syndrom X-Mana"?
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2020, 11:12
@krzysiulka10: a czy pomagasz fundacji będąc w ch*j op ponieważ tak?
Odpisz
29 czerwca 2020, 11:14
@Przemek572: Tak, posiadam też poziom "biały" chociaż ze świadomie pobiłem pracownika fundacji.
Odpisz
29 czerwca 2020, 11:16
@krzysiulka10: Xman jak nic, i to najgłupszy jaki może być. Masz tu apap, 50 razy dziennie po obiedzie.
Odpisz
29 czerwca 2020, 11:17
@Przemek572: Czy nadal mogę bawić się z moim kolega który teraz ręcznie ******** SCP-106?
Odpisz
29 czerwca 2020, 11:19
@krzysiulka10: po konsultacji z lekarzem lub farmaceutą, pamiętaj żeby ich nie tykać.
Odpisz